Tas, ka rudenī mainās temperatūra, krāsas un enerģijas, nav nekāds pārsteigums. Arī tas ne, ka mums nepatīk pārmaiņas un neskaidras perspektīvas, vecā, līdz kaulam zināmā nelaime nereti ir tuvāka par jebkuru nezināmu laimi. Izklausās pazīstami?

Taču aizturēt skaisto septembri aiz stērbeles ir bezcerīgi, tāpat kā atgriezties laikos, kad cilvēki informāciju ieguva tikai no radio un drukātiem izdevumiem. Var, protams, uzmest lūpu un vīpsnāt par internetu un "gadžetatkarīgajiem", bet var arī pamanīt un izmantot priekšrocības, ko dod tīmekļa iespējas. Un vēl labāk – savienot abus! Proti, neatkārtojamo sajūtu, ko dod skaista, glancēta žurnāla paņemšana rokā un izbaudīšana lapu pa lapai, papildināt ar iespēju lasīt iemīļoto izdevumu jebkurā vietā, arī tur, kur to nav iespējams iegādāties.

Šāda iespēja tev ir, jo nākamajam gadam varēsi abonēt drukātu žurnālu līdz ar elektronisko versiju .pdf formātā (tātad lasāmu uz visām viedierīcēm) un "Latvijas Mediju" platformas "Lasi.lv" e-žurnālu "Nezināmais Zināmais".

Jā, joprojām var abonēt arī tikai drukātu izdevumu – "SPĪGANU" vai "SPĪGANU" un sešus speciālizdevumus (otro variantu es noteikti iesaku – tas ir izdevīgāk gan cenas ziņā, gan dalītā maksājuma dēļ). Ieej "Lasi.lv" sadaļā "NEZINĀMAIS ZINĀMAIS" un ieraugi vēl daudz interesantu materiālu, kas pieejami tikai abonentiem!

Lai būtu pavisam skaidrs, atkārtošu arī te mūsu piedāvājumu 2024. gadam, ja abonēsi mūs caur "Lasi.lv" platformu (uz "Latvijas Pastu" tas tātad neattiecas).

  • Drukāta "SPĪGANA" 12 mēnešiem € 25,99
  • Drukāta "SPĪGANA" + 6 pielikumi 12 mēnešiem € 45,99
  • "SPĪGANA" + 6 pielikumi e-izdevums (.pdf) 12 mēnešiem € 23,00
  • Drukāta "SPĪGANA" + 6 pielikumi + e-izdevums + Lasi.lv sadaļas "NEZINĀMAIS ZINĀMAIS" abonements 12 mēnešiem € 57,99 (būs pieejams no novembra)

Un zini, kas ir labā ziņa? Abonējot uz gadu, vari izmantot dalīto maksājumu.

Domāju, ka esi pamanījusi – preses stendi pārtikas lielveikalos sarūk, daudzos var iegādāties vairs tikai dažus žurnālus, par pasta nodaļām nemaz nav jāpiemin... Protams, abonēšana ir jēdzīgākais risinājums! Un, ja pastkastītē līst iekšā lietus vai salien gliemeži un sabojā sūtījumus, ir vērts padomāt par citu pastkastīti. Liktenis var piespēlēt arī par presi daudz nozīmīgāku sūtījumu!

Bet parunāsim vēl par pārmaiņām. 

Ņemot vērā lasītāju aptauju, šo to esam pamainījuši žurnāla saturā un izkārtojumā. Tev patiks!

Pirmais un visnozīmīgākais jaunums – Mazās maģijas kalendārs turpmāk rādīs arī Maiju kalendāra un Austrumu horoskopa zvēru dienas. Apskati jau šajā numurā, izlasi paskaidrojumus un liec lietā! Tādu citur neatradīsi!

Lai astroloģijas un numeroloģijas ieteikumus varētu izmantot ikdienā un arī nespeciālists, ieviešam rubriku "Praktiskā astroloģija/numeroloģija".

Turpinot stāstus par sievišķības rituāliem, nākamgad īpaši pievērsīsimies brieduma fāzei un menopauzes laikam. Īpaša rubrika tiks apzinātai ēšanai, mājas maģijai un aromterapijas pielietošanai, dažu labu pārsteigumu sagādās "Mežavecenes krikumgrozs".

Joprojām iepazīstināsim ar dažādām ezoterikas nozarēm un meistariem, stāstīsim par mūsu tautas tradīcijām un dažādiem rituāliem, pirti, veselību un attiecību psiholoģiju. Par to, kas šajos trakajos pārmaiņu laikos palīdz saglabāt veselumu un palikt savā centrā. Tiekamies!

Lasi oktobra/novembra "Spīganā":

• Klīniskā nāve – stāsti no dzīves
• Kā ekstrasensi trenē savu intuīciju
• Klepus un iesnas, bet pieteikta pirts. Ko darīt?
• Kā dziedināt sevi ar paša balsi
• Dzemdības kā sakrāls rituāls
• Kas ir maģiskais aplis un kā to veidot
• Kalendārs, kādu neatradīsi nekur citur
…un citi aizraujoši un noderīgi materiāli.

Abonē žurnālu šeit

Žurnāla "Spīgana" oktobra numurs.