Gribas pajautāt – vai jau sajuti Jupitera pārcelšanos uz ziņkārīgajiem un zinātkārajiem, aktīvajiem, kustīgajiem, sabiedriskajiem DVĪŅIEM? Tas notika 26. maijā, nupat jau vajadzētu būt jūtamām kādām pārmaiņām, kādiem jauniem, citādiem impulsiem...

Reklāma
Aija Austruma, žurnāla redaktore, LAstrA sertificēta astroloģe

Manā skatījumā šī festivālu vasara ir pierādījums tam, ka aug iekšējā nepieciešamība dalīties informācijā, viedokļos un pieredzē, satikties, padiskutēt, ne obligāti nonākt pie vienprātības, bet par to neapvainoties.

Iespējams, tu posies apmeklēt "Zāļu saietu" 5.–7.VII Tukuma pusē, ko izlolojusi "SPĪGANAS" autore, dabas dziedniece un šamane Marija Sils un kur tu varēsi sastapt arī šā numura personību – zāļu sievu un smalku dabas vibrāciju sajutēju Ilzi Svilpi. Iespējams, tev plānā ir labu ļaužu sanākšana "Laika rata pieturā Evertos", ko jau 10 gadus augusta sākumā organizē neirografikas pasniedzēja, pirtniece un rituālu praktiķe Kristīne Sīle. Un kur tad vēl "Būtība", folkfestivāls "Rituāls" un vēl, un vēl...

Jā, ir gana daudz vietu, kur mēs ar tevi šovasar varam satikties, tāpēc neskum- sti, ka šogad nav "Spīganu salidojuma"! Toties ir tradicionālās Mājas kafejnīcu dienas, un šoreiz tajās piedalās arī "SPĪGANAS" pastāvīgā autore, Austrumu horoskopa tulkotāja Līga Pommere. Viņa 10., 11.VIII aicina ciemos uz savu īpašo piecu elementu dārzu Jelgavas novada Lielplatones pagastā. Līga vadīs ekskursiju pa dārzu, kur cilvēka raksturus atveido gan taisni un skaisti, gan šķībi un līki augi, savukārt Līgas vīrs, bijušais kuģa koks, kas ceļojis visos iespējamos ekstrēmos apstākļos, gādās par garšu baudījumu. Pie Līgas svētdien varēsi satikt arī divas citas spīganas – mūsu pastāvīgo autori Ingu Nemši, kuras vadībā noritēs jūras sāls un brūnā cukura ķermeņa skrubju darbnīcas – pārticībai, mīlestībai un aizsardzībai. Varēsi piedalīties gan tu, gan tava jaunā paaudze. Sīkāku informāciju noteikti atradīsi mūsu "Facebook" kontā. Būšu arī es, Aija, ar piedāvājumu ielūkoties tavās zvaigznēs vai uzdot jautājumu manām Taro kārtīm. Tikpat labi – padalīties ar idejām par "SPĪGANAS" tematiskajiem pielikumiem nākamajam gadam un vispār par to, ko tu labprāt lasītu. Tikpat labi – padalīties ar idejām par "SPĪGANAS" tematiskajiem pielikumiem nākamajam gadam un vispār par to, ko tu labprāt lasītu.

Kā jau minēju, DVĪŅU zīme, kur kādu gadiņu tagad čalos Jupiters, ir par informācijas izošņāšanu, un Gaisa stihija kopumā ir par ostīšanu, tāpēc izpļāpāšu noslēpumu: "SPĪGANAS" dzim- šanas dienas rituāla iedvesmots, ir tapis ekskluzīvs, tikai no dabiskām izejvielām "komponēts" aromāts "Spīganu nakts". Mums, žurnāla veidotājām, šī bija pavisam jauna pieredze – sajust, ar kuru augu esencēm mums asociējas "SPĪGANA". Tālāk pie ilga un rūpīga darba ķērās aromterapeite Inga, un – tadammm! – arī tu šo aromātu varēsi pasmaržot un varbūt pat savā kolekcijā iegūt!

Visā šajā medus mucā nebūtu godīgi neiemest arī patiesības darvas pilīti. Un, proti, DVĪŅU zīmei ir divas sejas – gan sabiedriskā un zinātkārā, gan virspusēji ziņkārīgā, pavirši komunicējošā, sarkastiskā, neemocionālā. Ir tendence savākt kaudzi informācijas un nekad to nelikt lietā. Lūk, no šīs DVĪŅU iezīmes es aicinu tevi izvairīties. Mēs rakstām tieši tāpēc, lai šis žurnāls tavu dzīvi padarītu ne tikai interesantāku, bet arī veselīgāku, vieglāku, pilnskanīgāku. Atceries par to abonējot!

Trīs labas lietas

  • Zāļu saiets 5.–7.VII Kurzemē – iespēja tikties ar vairākām "SPĪGANAS" autorēm un konsultantēm
  • Atrast 10 jaunas pieredzes, kas tevi dara laimīgu
  • Radīt pašai vai piedzīvot cita meistara radītu rituālu. Līdz pat dvēseles dziļumiem piedzīvot, lai ieliktais nodoms piepildās!

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana".