Japāņu 'Kubota DSX-W Geospread iDC' (inteliģentā disku kontrolierīce) būs nodrošināta ar pilnīgi jaunu, viegli lietojamu lietotāja saskarni.

iDC modelis ir nākamais posms precīzās izkliedēšanas, īpaši izkliedēšanas gar robežu, tehnoloģiju attīstībā. 

Izkliedēšana gar robežu kļūst arvien aktuālāka, jo pakāpeniski pieaug tehnikas darba platumi, kā arī likumdošanā tiek noteikti jauni ierobežojumi.

DSX-W Geospread iDC paredz automātisku noteiktā diska ātruma kontroli neatkarīgi no traktora apgriezieniem minūtē. Tas nodrošina to, ka materiāls tiek izkliedēts efektīvāk un vienmērīgāk. iDC ir dažādi apgriezienu ātrumi kreisās un labās puses diskiem, tādējādi ārējo disku var noregulēt tādā apgriezienu līmenī, kas ir optimāls izkliedēšanai gar robežu, bet iekšējais disks ir pielāgojams efektīvai pilna apjoma izkliedēšanai.

Modernajai termināļa saskarnei ir vienkārša navigācijas struktūra ar intuitīvu un loģisku izkārtojumu, tāpēc tā ir arī maksimāli ērti lietojama. 

Jaunievedumi – jau iepriekš ievadāmi iestatījumi dažādiem mēslojuma veidiem, vienkāršas uzpildes režīms ar ierobežojuma sasniegšanas brīdinājumu, vieglākas apkopes, diagnostika un ērtības, ko nodrošina digitālais elektroniskais līmeņrādis, kas ļauj nolīmeņot izkliedētāju ar hidraulisko augšējo savienojumu no traktora kabīnes. Ar šo jauno saskarni operatori būs pilnīgi sagatavoti gaidāmajiem uzlabojumiem izkliedēšanas jomā.

Izkliedētāju tvertnes ietilpība: 1875–2550–3225–3900 litru. Izkliedēšanas platums: 12–54 m. Ražīgums: 10–20 kg/min.

Minerālmēslu izkliedētāji Kubota DSX-W Geospread iDC jau pieejami Latvijā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.