"Bogballe AS" rūpnīca Dānijā minerālmēslu izkliedētājus ražo kopš piecdesmitajiem gadiem. 1988. gadā tika ieviesta pasaulē pirmā svaru sistēma izkliedētājiem, lai nodrošinātu īpaši precīzu rezultātu.

1991. gadā sāka ražot izkliedētājus, kas spēj izkliedēt mēslojumu ar mainīgās devas kartēm, izmantojot GPS.

Bogballe ražo 1000–6000 litru (pasaulē lielākais uzkarināmais minerālmēslu izkliedētājs) ietilpības minerālmēslu izkliedētājus, kas ietilpst divās izkliedētāju sērijās – M-Line un L-Line.

M-Line sērijā ir septiņi atšķirīgi modeļi, četriem no tiem ir svēršanas sistēma (W-modeļi) ar pilnīgi automātisko svēršanu, savukārt trīs modeļi ir bez svēršanas sistēmas. 

Tvertnes atšķirīgos tilpumus panāk ar vairākiem paplašinājumiem, bet darba platumu nosaka izmantotais izkliedēšanas lāpstiņu tips.

L-Line sērijā ir četri atšķirīgi modeļi. Vienam no tiem ir svēršanas sistēma (W-modelis) ar pilnīgi automātisko svēršanu, savukārt trīs modeļi ir bez svēršanas sistēmas.

Bogballe mašīnu vadība notiek ar ISOBUS, tāpēc mašīnas ir ērti savietojamas ar jebkuru saimniecībā esošo ISOBUS vadības monitoru, kas nodrošina sekciju kontroli un atbalsta mainīgās devas kartes un laukmales funkciju abām pusēm, nemainot lāpstiņu griešanās virzienu un ātrumu.

Unikālā priekšrocība ir četrkāršais pārklājums, kas nodrošina vienmērīgu mēslojuma izkliedi. 

Mašīna ir aprīkota ar līmeņrādi, kas kontrolē precīzu devu, arī strādājot nelīdzenā reljefā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.