Japāņu kompānija "Kubota" ir ieviesusi divus dzinējus, kas piemēroti oriģinālo iekārtu ražotāju piegādes ķēdei lauksaimniecības un mežsaimniecības nozarēs.


Ūdeņraža dzinēja pamatā ir 3,8 litru WG3800 dzirksteļaizdedzes četrcilindru dzinējs ar nominālo jaudu 114 ZS pie 2600 apgriezieniem minūtē. 

Paredzams, ka šis dzinējs būs pievilcīga izvēle lauksaimniecības un mežsaimniecības nozarēs. 


V5009 četru cilindru dzinējs ir līdz šim jaudīgākais Kubota dzinējs. 5018 litru turbodīzelis attīsta 210 ZS nominālo jaudu pie 2200 apgriezieniem minūtē. 

Atbilstoši ES V posma un EPA/CARB 4. līmeņa emisijas standartiem V5009 ir izstrādāts, domājot par ražošanu, un ir piemērots lauksaimniecībai un mežsaimniecībai. 

Dzinējs ir aprīkots ar tiešās iesmidzināšanas degšanas un Common Rail degvielas sistēmu, ietver augstspiediena padeves sūkni un optimizētu ūdens apvalku ar karstumizturību, lai nodrošinātu lielu jaudu. 

Degvielas patēriņš samazināts, pateicoties maksimālajam spiediena pieaugumam cilindros, kā arī aukstās palaišanas iespējamībai pie temperatūras -30 °C un 500 stundu dzinēja eļļas maiņas intervālam (ar standarta izmantošanu sarežģītos ekspluatācijas apstākļos).


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.