Līnijā ir trīs, piecu un sešu sēdvietu 'Pioneer 1000, kas tiek piedāvāti četrās konfigurācijās.

Pioneer 1000 Trail pieejams trīs vai piecvietīgās versijās. Tam ir FOX Quick Switch 3 amortizatori, kā arī alumīnija kontrasta riteņi. Atpakaļskata spogulis, vinča un kontaktligzda ir standartaprīkojumā. Trail versijas ir aprīkotas arī ar Honda i-4WD kombinēto sistēmu, kas ietver bremžu vilces kontroli un ierobežotas slīdēšanas priekšējo diferenciāli, kas kontrolē visu riteņu piedziņu un diferenciāļa bloķēšanas funkcijas vienā izvēlētā režīmā.

Pioneer 1000 Forest trīs un piecu sēdvietu versijās standartaprīkojumā ir vinča, melni alumīnija riteņi, pilns priekšējais buferis, divi lukturi un strāvas kontaktligzda. 

Pašizlīdzinošā aizmugurējā balstiekārta pielāgojas dažādām kravnesībām, un i-4WD ir standarta aprīkojumā.

Pioneer 1000 Deluxe versijām ir melni alumīnija riteņi un strāvas kontaktligzda. Piecām personām paredzētā versija ir aprīkota ar pašizlīdzinošu aizmugurējo balstiekārtu. Sešu cilvēku 1000-6 Deluxe Crew ir plaša kabīne, pilna izmēra kravas nodalījums un vairāki uzglabāšanas nodalījumi, lai darba vietā nogādātu vairāk darbinieku un instrumentu.

Visus modeļus darbina 999 kubikcentimetru ar šķidrumu dzesējams paralēlais divu četrtaktu dzinējs. Dzinējs un izplūdes sistēma ir aprīkoti ar gumijas stiprinājumiem, lai samazinātu vibrāciju un troksni. Liels radiatora ventilators un kabīnes vairogs palīdz izkliedēt dzinēja siltumu. 

Honda divu sajūgu automātiskā pārnesumkārba ir standartā visām Pioneer 1000 versijām. DCT nodrošina parastās manuālās pārnesumkārbas izturību un efektivitāti, taču tā var automātiski pārslēgt pārnesumus, pārslēdzot uz augšu un uz leju bez vadītāja iejaukšanās. 

Standarta elektroniskais stūres pastiprinātājs kontrolē transportlīdzekļa ātrumu, stūres vadību no vadītāja un stūres vārpstas leņķi ērtai braukšanai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.