Jaunā 'Fendt' frontālo iekrāvēju paaudze paplašina esošo modeļu klāstu iekraušanas un izkraušanas sektorā. 'Fendt Cargo Profi 6.100' modelis ir pilnībā uzlabots 'Fendt 700 Vario' jaudas klasei.

Fendt Cargo 6.100 ar maksimālo kravnesību 4070 daN un papildu no pozīcijas neatkarīgu svēršanas funkciju efektīvi pārvieto pat liela izmēra kravas līdz pat 4,85 m augstumam.

Fendt Cargo Profi 6.100 būs pieejams no 2023. gada beigām.

Jaunais sajūgs samazina spiediena zudumus, tam ir automātiska atvēršanas funkcija un tas pasargā no piesārņojuma atvienošanas laikā. Automātisks displejs terminālī informē par apkopes intervāliem. Abas funkcijas palielina darbības ilgumu. 

Jaunais traktors Fendt 700 Vario ir aprīkots ar atsevišķiem vārstiem frontālajam iekrāvējam. 

Tas nozīmē, ka visi vārsti vienmēr ir pieejami gan no aizmugures, gan no priekšpuses.

Frontālais iekrāvējs ir īpaši efektīvi vadāms ar 3L kursorsviru. Strādājot ar biežām kustības virziena maiņām, piemēram, iekraušanas operāciju laikā, kļūst acīmredzama iebūvētās atpakaļgaitas pogas priekšrocība. 

Fendt Cargo 6.100 un 3L kursorsviras kombinācija ļauj vienlaikus veikt trīs funkcijas, strādājot ar skābbarības satvērēja kausu. Trešo funkciju kontrolē ar pirkstu sviru uz 3L kursorsviras. 

Tādā veidā skābbarības satvērēja kausu var vienlaikus pacelt, noliekt un atvērt.

"Agro Tops" oktobra numurā lasi:

- G. Gūtmanis: vietējās pārtikas nodrošinājumam jābūt nacionālās drošības pamatjautājumam.
- Latvijas lielākie labības sēklu lauki.
- Kā panākt piensaimniecības ilgtspēju?
- Atvērts jauns liellopu eksporta pieņemšanas centrs.

Žurnālu abonē šeit.

"Agro Tops". 2023. gada oktobra numurs.