Ūdensvīra zīmei piederīgie paši par sevi teiktu tā – es esmu visīpašākā zodiaka zīme. Man bieži ir tendence sekot mirklim un redzēt pasauli kā vietu ar bezgalīgām iespējām.

Neaptverami enerģisks un ekscentrisks es varu būt, taču man ir arī patiešām kautrīgā un klusā personības puse. Es ticu ideālismam un redzu cilvēkus bez jebkādiem aizspriedumiem.

 • Elements: gaiss.
 • Zīmes: fiksēta.
 • Valdošā planēta: Urāns, Saturns.
 • Vislabākā saderība: Lauva, Strēlnieks.
 • Zīmes stiprās puses: oriģināls, neatkarīgs.
 • Zīmes vājās puses: neelastīgs, rīcība balstās emocionālā izpausmē.
 • Zīmei patīk: būt kopā ar draugiem, riskants bizness, cīņa par taisnību, intelektuālas diskusijas.

Zīmei nepatīk: būt ierobežotam, būt vienam, nepildīti solījumi, garlaicīgas situācijas.

 • Ūdensvīra zīmes metāls: urāna rūda.
 • Ūdensvīra zīmes minerāls: ametists, kas tā nēsātājam attīsta intuīciju, aizsargā un pasargā no reibuma. Šai zodiaka zīmei labvēlīgi ir arī safīrs, hrizoprāzs, lazurīts, hiacints, tirkīzs, obsidiāns un akvamarīns.
 • Organisma un ķermeņa vājās vietas: ceļi un kāju ikri, potītes un kāju pirkstu locītavas, sirds un visa nervu sistēma.
Ūdensvīrs.

Ūdensvīra zīmes fakti

 • Zodiakā tas atrodas starp Mežāzi un Zivīm.
 • Ūdensvīrs ir fiksēta zīme, kas seko pēc tam, kad Mežāzis ir iesācis ziemas sezonu. Tādējādi Ūdensvīrs simbolizē jau patstāvīgu ziemas stingro, sniegoto un vēso pusi, un šai laikā vēl nekas neliecina par pavasari.
 • Ūdensvīra zvaigznājam ir divas spožas zvaigznes un četras tuvās zvaigznes. Spožākā zvaigzne ir β Aqr jeb Beta Aquarii.
 • Ūdensvīra zvaigznāju sauc arī par "ūdens nesēju" vai "kausa nesēju", kas simbolizē Ūdensvīra spēju nest zināšanas un informāciju citiem.
 • Mitoloģiskais stāsts par Ūdensvīra zodiaka zīmi ir stāsts par Ganimēdu. Ganimēds bija jauns vīrietis, kuru Zevs nolaupīja un aizveda uz Olimpu. Tur Zevs Ganimēdam dāvājis nemirstību un pieņēmis viņu par vīna lējēju, kura pienākums bijis dieviem pasniegt nektāru un ambroziju, kas sniedz spēku un mūžīgu jaunību. Nektārs, kuru Ganimēds pasniedzis Zevam un citiem dieviem, lijis kā ūdens. Varenais dievs bijis ļoti iemīlējies skaistajā jauneklī, tāpēc pārvērtis viņu par Ūdensvīra zvaigznāju.

Ūdensvīra personība

Ūdensvīra zodiaka zīme ir humānākā no visām zīmēm. Viņi ir attapīgi, apburoši un vienmēr gatavi kādu izjokot. 

Viņiem ir arī ļoti spēcīga taisnīguma izjūta. 

Ūdensvīri ir lieliski draugi un vienmēr būs ar jums, kad tie būs nepieciešami. Viņi ir pazīstami ar savu neatkarīgo dzīves gājumu.

Cilvēki, kas dzimuši zem šīs gaisa zīmes, ir ļoti inteliģenti, un viņiem ir ļoti ātrs prāts. Viņi arī ļoti labi prot sazināties ar citiem. Viņi ir ļoti cilvēcīgi. Viņu stiprās puses ir arī viņu spēja pielāgoties jebkurai situācijai.

Ūdensvīri var būt ļoti neelastīgi situācijās, diskusijās, un tie var būt arī ļoti dzīves rūdīti. Viņi var būt arī ļoti impulsīvi un var rīkoties neapdomīgi. Viņu vājās puses ir nepieciešamība pēc neatkarības un nepatika būt vienam.

Ūdensvīra mantra ir "es zinu"

Šī mantra atspoguļo Ūdensvīra spēju saskatīt katra jautājuma abas puses un nepieciešamību pēc informācijas, zināšanām. Viņi ir ļoti neatkarīgi, un viņiem patīk lietas darīt savā īpašā veidā. Viņi ātri pielāgojas un var viegli mainīt savus plānus, lai tie atbilstu situācijai, notikumiem. Darba vietā Ūdensvīri ir pazīstami ar savu inteliģenci, ātru prātu un spēju komunicēt un sazināties ar cilvēkiem. Ūdensvīri nav tādi, kas iet līdzi straumei, viņi nekad neļaus kādam citam virzīt viņu dzīvi vai pieņemt lēmumus viņu vietā. Ūdensvīri paši pieņems lēmumu un apņēmīgi paliks pie tā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.