Izstādē "Expoagro 2024 " uzņēmums 'Case IH' prezentēja jaunu 'Patriot 300' sērijas smidzinātāju konfigurāciju.

Reklāma

Atjauninātais Patriot 300 saņēmis jaunu NEF 6 dzinēju, kas nodrošina lielāku jaudu nekā iepriekšējā versija, un jaunu hidraulisko sistēmu. 

Pateicoties jaunajam dzinējam, tiek nodrošināta lielāka uzticamība, izturība, zems degvielas patēriņš, labāka uzvedība nelīdzenā reljefā, nemainīga ātruma uzturēšana un augsta izturība.

Ekonomiskais režīms, kas tiek aktivizēts no salona, ļauj ierobežot dzinēja apgriezienus līdz 2000 apgr./min, kas ir ideāli piemērots līdzenam reljefam, nodrošinot ievērojamu degvielas patēriņa samazinājumu līdz pat 15%.

Patriot 300 ir aprīkots ar lieljaudas hidrauliskās transmisijas sūkņiem ar lielāku veiktspēju lielākai uzticamībai. Hidrauliskā sistēma ir būtiski modernizēta.

Smidzinātājam ir 36 metru alumīnija izlice, kas nodrošina ievērojamu mašīnas kopējā svara samazinājumu. Smidzinātājs ir aprīkots arī ar modernām Raven tehnoloģijām, kas, pēc ražotāja vārdiem – ļauj audzētājiem būt ilgtspējīgākiem savos uzdevumos, palīdzot aizsargāt vidi un veicināt labu agronomisko praksi.

Pagaidām šie smidzinātāji ir pieejami tikai Dienvidamerikas tirgum, taču drīzumā var kļūt aktuāli arī Eiropas tirgum.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.