Francijas uzņēmuma "Manitou" pilnīgi jaunais kompaktais teleskopiskais iekrāvējs 'MTA 519' piedāvā teleskopiskā iekrāvēja pacelšanas un pozicionēšanas priekšrocības, kā arī kompaktā iepakojumā – stūres sistēmas daudzpusību.

MTA 519 ir 180 cm plats un 193 cm garš, tāpēc tas ir pietiekami kompakts, lai iebrauktu gan pa garāžas durvīm, gan nolaišanās rampām uz zemākiem ēku līmeņiem.

Mašīnas pagrieziena rādiuss ir 340 cm. 

Pateicoties izlices maksimālajam darba augstumam līdz 6 metriem, tā spēj iekraut un izkraut materiālus konstrukcijas otrajā stāvā. 

MTA 519 maksimālā kravnesība sasniedz 2200 kg.

74 zirgspēku MTA 519 dzinējs un visi svarīgie spēka piedziņas un transmisijas komponenti atrodas zemu rāmja iekšpusē, lai nodrošinātu labāku redzamību pār motora pārsegu un ērtu piekļuvi visiem ikdienas apkopes punktiem. Tam ir arī divu ātrumu hidrostatiskā transmisija Dana kopā ar asīm, kas ierobežo slīdēšanu. Ar piecām riepu iespējām un augstu klīrensu MTA 519 ir paredzēts darbam jebkurā reljefā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.