Katrai nedēļas dienai ir savi vēlamie plāni. Ja pacentīsies tiem pielāgoties – nedēļa var izvērsties ļoti veiksmīga.

Svētdiena

Dienas pārvaldnieks Saule

Aktīva diena. Vēlams dienu pavadīt ģimenē, kaut ko aktīvi darot. Visa ģimene dodas izbraucienā, sporto, apmeklē kādu pasākumu. Diena piemērota, lai izrādītu cieņu tēvam. Var veikt drosmīgas darbības, var dziedāt, dejot. Vēlams būt dabā. Var aktīvi pievērst uzmanību sev. Ja nepieciešams, varam veikt kādas graujošas darbības (nogāzt veco žogu u. tml.). Svarīgi neslinkot un nepadoties savam Ego.

Pirmdiena

Dienas pārvaldnieks Mēness

Diena ar mainīgu enerģētiku. Katra pirmdiena ir citāda. Pirmdienas var būt depresīvas un var būt arī enerģijas pilnas un iedvesmojošas. Jebkurā gadījumā diena piemērota, lai meklētu sieviešu labvēlību, izrādītu cieņu mātei, sievai, draudzenei. Lēmumi parasti tiek pieņemti jūtu līmenī. Šī diena nav piemērota pragmatiskiem lēmumiem. Var pirkt jaunas lietas, veikt darbības ar ūdeni. Domāšana ir spontāna, līdz ar to iespējamas radošas izpausmes. Nav ieteicams griezt matus un nagus. Svarīgi nebūt sīkumainam, nedrīkst melot, nepieņemt grūtus lēmumus.

Otrdiena

Dienas pārvaldnieks Marss

Dinamiska, aktīva diena. Var nodarboties ar sportu, sākt tiesvedību, piedzīt parādus, veikt ķirurģiskas manipulācijas, strādāt ar metālu un uguni, veikt graujošas darbības (ravēt nezāles, ārdīt veco u. c.). Nav īsti piemērota diena jauniem sākumiem, ja vien darbība nav saistīta ar Marsa sfēru. Paaugstināts avāriju un nelaimes gadījumu risks.

Trešdiena

Dienas pārvaldnieks Merkurs

Var nodarboties ar tirdzniecību, biznesu, sākt jaunas lietas, mācīties, parakstīt līgumus, komunicēt, rakstīt publikācijas, izplatīt un analizēt informāciju, pieņemt loģiski izsvērtus lēmumus, veikt pirkumus, rīkoties ar naudu. Svarīgi nemelot, nestrīdēties, izvairīties no satraukumiem, neierauties sevī, nebūt pārāk nopietnam, rupjam, cietsirdīgam.

Ceturtdiena

Dienas pārvaldnieks Jupiters

Mācību sākšana, darbības ar naudu, investīcijas, reliģiskas aktivitātes, laulības, ziedošana, došanās pie garīgā skolotāja. Var veikt pirkumus, pieņemt svarīgus lēmumus, plānot nākotni. Svarīgi būt dāsnam, atvērtam. Nestrīdēties, nekļūt agresīvam, nepieņemt vieglprātīgus lēmumus, neslinkot.

Piektdiena

Dienas pārvaldnieks Venera

Diena piemērota baudīšanai un sevis palutināšanai. Pragmatiski izsvērtus pirkumus labāk neveikt. Var pirkt rotaslietas, apģērbu, ziedus, skaistumpriekšmetus. Labvēlīgi veikt jebkādas pozitīvas darbības, kas citiem vairo prieku. Svarīgi iet ciemos vai uzņemt ciemiņus. Var gatavot saldumus, izrādīt uzmanību pretējam dzimumam, slēgt laulību, svinēt svētkus, var apmeklēt izstādes, koncertus, nodarboties ar skaistumkopšanu. Svarīgi neskumt, nebūt vienatnē. Nepieņemt svarīgus lēmumus.

Sestdiena

Dienas pārvaldnieks Saturns

Mierīgi atpūsties, būt mājās, meditēt, veikt mājas ikdienas darbus. Var apmeklēt vecākus, kapsētu. Nedarīt svarīgas lietas, nepārpūlēties. Negriezt matus un nagus. Nesākt jaunas lietas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.