Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 

11. marts – Jan Koka Suns (Zeme) paceļ kuplos zarus un ar plašu sirdi pasargā patvēru­ma meklētājus. Var pasūdzēt viņam bēdiņu, kas sakrājusies uz sirds.

12. marts – Iņ Koka Cūkai (Ūdens) viss vienmēr risinās pozitīvi. Tā aicina ceļot, izkus­tēties, izlustēties labu draugu lokā un apmainīties idejām.

13. marts – Jan Uguns Žurkai (Ūdens) prātā tik romantika. Vienīgi neatlaid jūtu bremzes pilnībā, jo Pūķis tavas izklaides var ielikt sociālajos tīklos.

14. marts – Iņ Uguns Vērsis (Zeme) draugu pulkā piemin vecos labos laikus. Ir vērts kopā ar draugiem atcerēties brīžus, kad bijām jauni un skaisti. 

15. marts – Jan Zemes Tīģeris (Koks) prāto un prāto. Te varē­tu lēkt, bet varētu arī nelēkt. Ideju mudžeklis reizēm var tā sapīt kājas, ka izeju grūti at­rast. Nesapinies meistarībā!

16. marts – Iņ Zemes Trusis (Koks) tur cieņā konservatīvas vērtības. Var purpināt par jau­najiem, kam tikai pavasaris un plikumi prātā un nav nekādas cieņas pret vecāko paaudzi. 

17. marts – Jan Metāla Pūķis (Zeme) skalda un valda bez emocijām. Vienu pa labi, otru pa kreisi, citam vispār liek sākt no nulles. Galu galā viņš te ir gada valdnieks, un visiem būs klausīt.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.