Sestdien, 27. aprīlī var ieplānot interesantu dienu Kuldīgā, kur jau 18. reizi norisināsies palu šovs "Lido zivis Kuldīgā". Bet arī citviet Latvijā būs ko redzēt.

Reklāma

Kuldīgas kultūras centrs aicina pavadīt aizraujošu dienu atraktīvās, aktīvās un izzinošās nodarbēs, 

baudot muzikālus priekšnesumus, dažādus gardumus un vērojot vimbu augstlēkšanas derbiju virs Eiropas platākā ūdenskrituma. 

Pasākumi plānots no plkst.11 līdz 16. 

27. aprīlī pulksten 18 Skultes kultūras un integrācijas centrā jauktais koris Skulte un Žoržs Siksna, svinot kora 155 gadu jubileju, aicina uz koncertu Pie dzintara jūras. Ieejas maksa 2 eiro.

27. aprīlī pulksten 18 Madlienas kultūras namā koncerts C vitamīns krāsās. Piedalās Madlienas pagasta pūtēju orķestris Madliena un Ogres novada kultūras centra sieviešu koris Rasa. Skanēs populāras latviešu un ārzemju komponistu melodijas, kur vienojošais meklēts krāsās. Biļetes cena: 3 eiro (iegāde pirms koncerta sākuma).

27. un 28. aprīlī no pulksten 10 līdz 16 Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā gadatirgus, kurā piedalīsies amatnieki un mājražotāji no Latvijas un Lietuvas.

Atraitnītes.

Cīruļu dienas gadatirgus

27. aprīlī no pulksten 8 līdz 14 Salaspilī, Nacionālajā botāniskajā dārzā, norisināsies Cīruļu dienas stādu un amatniecības gadatirgus. Kā ierasts, tirdziņa stādu sortimentu bagātinās arī botāniskā dārza stends. 

Programmā arī kartīšu veidošanas meistarklase un pūtēju orķestra Salaspils priekšnesums. Gadatirgus apmeklētāji aicināti apmeklēt arī botāniskā dārza oranžērijas četras zāles: sukulentu, silto subtropu, vēso subtropu un tropu. Ieeja gadatirgū, nopērkot ieejas biļeti botāniskajā dārzā.

Savukārt pulksten 11 izdevniecība Latvijas Mediji un Andrejs Svilāns ielūdz uz savas grāmatas Eiropas skaistākie dārzi atvēršanu oranžērijā.

Izdevniecībā "Latvijas Mediji" nāk klajā Andreja Svilāna grāmata "Eiropas skaistākie dārzi".

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.