No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks Baltijas vadošā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2024", kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas un īpašos piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās teju 
300 tūrisma uzņēmumu.

Ceļotmīļi varēs izvēlēties piedāvājumus uz tādām eksotiskām zemēm kā Indonēzija, Taizeme un Austrālija, iegādāties ceļojumus uz joprojām populāriem galamērķiem: Turciju, Ēģipti, Spāniju un Grieķiju, ieplānot kruīzu pa Vidusjūru kopā ar Cruiselines Travel Agency vai Baltijas jūru ar Viking Line. Protams, izstāde neizpaliks bez airBaltic ķirsīšiem – izdevīgām cenām lidojumiem uz iecienītiem galamērķiem.


Apceļo Latviju!


Pastaigu takas un skatu torņi, viesnīcas un viesu mājas, velo un laivošanas maršruti, vecpilsētas un parki, pilis un muižas, dabasparki un muzeji, gastronomiskā tūrisma galamērķi… visi Latvijas novadi – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme un Latgale – izstādē prezentēs savu aktuālo tūrisma piedāvājumu. 


Balttour 2024 būs arī Latvijas novadu amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kur sirsnīgā gaisotnē varēs degustēt un iegādāties dažnedažādus labumus.


Pierīgas tūrisma iespējas


Lai atpūtas ceļojums vai biznesa brauciens Pierīgā būtu vieglāk saplānojams, izstādē tiks prezentēta Pierīgas tūrisma veicinošā zīmola EXIT RĪGA jaunā lietotne, kurā pieejama informācija par vairāk nekā 2000 tūrisma objektiem. 


Latvijas pilis un muižas vienuviet


Pēc ilgāka pārtraukuma izstādē Balttour ar vērienu atgriežas Latvijas Piļu un muižu asociācija, kas aicinās ielūkoties pagātnē un sajust piļu, muižu noskaņu. Interesenti Ķīpsalā varēs iepazīties ar 100 piļu un muižu piedāvājumu. Jau pirmajā izstādes dienā 2. februārī varēs apskatīt XVIII gadsimta rokoko stila tērpus no Lielplatones muižas, 3. februārī XIX gadsimta bīdermeiera tērpus no Svitenes pils, savukārt 4. februārī bērnus priecēs Cesvaines pils atraktīvais vilks.


Lietuvas un Igaunijas tūrisma pērles


Izstādē varēs uzzināt par Latvijas tūristu iemīļotās muižas Lietuvā – Pakrojas muižas, kas slavena ar ziedu festivāliem, jaunāko piedāvājumu. Savukārt saldumu cienītājus noteikti uzrunās Rūta šokolādes muzeja ekspozīcija. 


Tiem, kas plāno doties uz Igauniju, noteikti jāapmeklē Visit Narva stends. Interesenti varēs uzzināt par pilsētu Igaunijas ziemeļos Rakveri, kurā ir iespaidīgas XIII gadsimta pilsdrupas, moderns pilsētas laukums un lieliski pankmūzikas pasākumi. 


Izstādes plakāts.

Spa atpūta


Izstādē spa cienītāji varēs uzzināt aktuālos piedāvājumus, iegūt īpašas atlaides pakalpojumiem un konsultēties ar speciālistiem par piemērotāko ārstniecības, labjūtības veicināšanas vai atpūtas programmu. Lieliskus piedāvājumus sarūpējušas Baltic Beach Hotel, Hotel Jūrmala SPA, SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences. 

Izdevīgi un daudzveidīgi piedāvājumi būs arī no kaimiņvalstu populārākajiem spa centriem, kā Narva-Jõesuu Medical Spa, Eglės sanatorija, UPA Medical SPA, Vytautas Mineral SPA.


Pasākumi tūrisma profesionāļiem


Balttour 2024 oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 2. februārī pulksten 11. Detalizētu pasākumu pro­grammu skatīt: www.balttour.lv/program.php#events.


Izstādi organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 


Zināšanai


  • Seko līdzi jaunumiem: www.facebook.com/balttour un www.instagram.com/balttour/.

  • Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā: 
www.balttour.lv/visit.php

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.