Aktrise Rēzija Kalniņa, viesojoties "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāj, ka viņai ir bijis dzīvē brīdis, kad pati neuzticējās sev, tāpēc devusies pie zīlnieces, lai uzzinātu, ko darīt nepatīkamā situācijā. Kāpēc iet vai neiet pie zīlnieka uzzināt likteni?

"Agrā jaunībā, diemžēl, biju pie zīlnieces. Viņa man nēsāja jēlu olu apkārt. Man visu ko izstāstīja. Tad es biju pirmajā laulībā, man bija sajūta, ka man jāšķiras, tāpēc aizgāju pie viņas. Es tajā laikā vēl neuzticējos tam, ka esmu unikāla. Es tikai atceros, kā viņa ņēmās ar sveci un olu man apkārt. Tagad man ir skaidrs, ka tas nebija labs lēmums. Es, būdama kristiete, visu laiku skaitīju tēvreizes. Un viņa man pateica, ka netiekot man klāt. Vienīgais, ko es domāju – ārprāts, ātrāk tikt ārā no šī pagraba!" atminas Rēzija Kalniņa.

Plašāk skaties sižetā. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.