Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.


22. janvāris - Iņ Koka Gailis (Metāls) no tūkstoš variantiem māk izvēlēties to vislabāko. Ja esi juvelieru veikalā, tad liela varbūtība, ka visskaistākais gredzens tiks tieši tev.

23. janvāris – Jan Uguns Suns (Zeme) sargā mājas mieru. Viņa optimisms tik liels, ka ie­dveš visu sirdī prieku un līk­smi. Būs labi!

24. janvāris – Iņ Uguns Cūkai (Ūdens) ja labi, tad vajag, lai draugiem arī viss labi. Uzceps kādu ābolrausi un dosies cie­mos. Esiet gatavi gan doties paši, gan uzņemt ciemiņu.

25. janvāris – Jan Zemes Žurka (Ūdens) mazliet savtīgi pār­skata iegūtos labumus. Šo to noliek plauktā nebaltai dienai, šo to tūlītējai lietošanai. Kār­tīgs biznesa tvēriens.

26. janvāris – Iņ Zemes Vērsis (Zeme) darbojas prātīgi un pa­matīgi – no sētas staba līdz pusdienām. Kā priekšnieks tei­ca, tā izdarīs. Lūdzu, konkrētus uzdevumus šajā dienā!

27. janvāris – Jan Metāla Tīģeris (Koks) kādā vakar padarīta­jā darbā atradīs nepilnības, no­spļausies, nolamāsies un sāks strauji no jauna. Nu nelec gan āliņģī uz galvas šodien!

28. janvāris –  Iņ Metāla Trusis(Koks) knibinās un rubinās, bet beigās varen lielu darbu būs izdarījis. Tāds mazais cinī­tis, kas gāž lielu vezumu. Ne­baidies darba!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.