Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 22. līdz 28. janvārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Šonedēļ būs grūti atrasties īstajā vietā un īstajā laikā, būtu labi, ja viņš neieklīstu neīstajā vietā un neīstajā laikā.

Vērsis

Dažas lietas var izrādīties citādas, nekā iepriekš izskatījies. Impulsu tālākai rīcībai var dot kāda pēkšņa atklāsme.

Dvīņi

Var gadīties, ka kāda problēma, kas viņus ir nospiedusi ilgāku laiku, beidzot būs guvusi pozitīvu risinājumu. Var ļauties straumei.

Vēzis

Var gadīties, ka pienākumi liek darīt to, ko šobrīd nemaz negribas. Brīvajā laikā par darbu labāk nedomāt.

Lauva

Viņa no visa vēlas to labāko, kas vien iespējams un pat nav iespējams. Diemžēl ne vienmēr viss izdodas, tāpēc tas viņai rada raizes.

Jaunava

Viņa ļoti labi redz apkārt notiekošo un viņas spriedumi ir gluži patiesi. Vienīgā nelaime – viņa redz tikai melno un balto.

Svari

Viņi vairāk noskaņoti uz mūziku un mākslu nekā precīzām zinātnēm. Labāk veiksies viss, kas neprasa iedziļināšanos sīkumos.

Skorpions

Šonedēļ viņš pieturas pie konservatīvām vērtībām. Pieturas tik ļoti, ka tas jau robežojas ar dogmatismu un izsauc neizpratni.

Strēlnieks

Arī viņš ir nedaudz dogmatisks un pretojas pārmaiņām. Daļēji tas viņam izdodas, tomēr savas iespējas viņš pārvērtē.

Mežāzis

Viņš cenšas panākt savu, taču tas īsti nesakrīt ar apkārtējo vēlmēm. Tomēr, pateicoties savām komunikācijas prasmēm, tas viņam izdodas.

Ūdensvīrs

Arī viņš iet pret straumi un dara to enerģiski. Diemžēl ar enerģiju vien neietiek – svarīgi ir arī būt diplomātam.

Zivis

Viņas vairāk balstās uz intuīciju nekā racionāliem prāta slēdzieniem. Par laimi, intuīcija viņas nepieviļ, tāpēc viss ir labi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.