Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

17. jūnijs – Jan Ūdens Žurkai (Ūdens), priecājoties brīvdienās par dzīvi, šodien ūdens jau smeļas mutē. Darbu jūra, emocijas virmo, sirds lēkā.

18. jūnijs – Iņ Ūdens Vērsis (Zeme) jūt, ka kaut kur ir sarežģījumi, bet kur – īsti vēl nevar saprast. Lēni un pacietīgi dzīparu pa dzīparam viņš šķetina problēmu kamolu.

19. jūnijs – Jan Koka Tīģera (Koks) radošais spēks dod dzīvinošu enerģiju jaunam sākumam. Var satikt optimistiskus cilvēkus, kuriem liela motivācija veikt lielus darbus, kā arī īstiem entuazistiem savā jomā.

20. jūnijs – Iņ Koka Trusis (Koks), vakardienas iedvesmots, ļaujas tālejošiem nākotnes plāniem. Sapņi kāpj visām robežām pāri, viņš domās tiem līdzi, un dažs arī darbos.

21. jūnijs – Jan Uguns Pūķim (Zeme) savs moto, ka dzīve jāsvin. Ugunskurs, salūts, gaviles, prieks, smaidi sejā lai atplaukst un gaiša sirds.

22. jūnijs – Iņ Uguns Čūska (Uguns) aši skrienoša, visu daroša, iespējamo tai vajag paspēt, neiespējamo gan jau arī. Aktīva un enerģiska diena.

23. jūnijs – Jan Zemes Zirgam (Uguns) kaut kas no Māras, kaut kas no Laimas. Ar saknēm tas dziļi zemē, bet galva augstu mākoņos. Kā radīts, lai iejūgtu to svētīt Līgovakaru.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.