Kādam šis laiks paies mīlestības zīmē, kādam jāatturas nest darbu uz mājām, bet kādam īstais laiks pieķerties saviem vaļaspriekiem. Horoskopi no 6. līdz 19. jūnijam

Reklāma

Auns

Būs viegli komunicēt un saprasties ar citiem, būsiet laipni un dāsni kā pret draugiem, tā arī pret sev mīļajiem radiniekiem un partneri. Daži no jums var pāriet citā attiecību līmenī, piemēram, saderinoties. Neatkarīgi no attiecību statusa šis gads sola veiksmi, un šis mēnesis ir viens no labākajiem. Enerģijas līmenis var būt nevienmērīgs, taču dienu no dienas jutīsiet, ka spējat izdarīt nepieciešamo un arī atpūsties.

Vērsis

Būs jāizvērtē, ko visvairāk vēlaties sasniegt, kas ir galvenie dzīves, attiecību, karjeras mērķi. Mēneša sākums liks analizēt visu līdz šim notiekošo un domāt, ko vēlaties. Radošas izpaušanās sniegs milzīgu labsajūtu, sekojiet savām sajūtām ik uz soļa, lai izbēgtu no sev nevēlamām darbībām. Jūsu idejas būs diezgan populāras kolēģu vai draugu vidū, taču uzmanieties no tendences automātiski arī uzņemties atbildību par ideju īstenošanu. 

Nepārkraujiet sevi ar darbiem!

Dvīņi

Jūsu zinātkārais prāts šomēnes sniegs milzu enerģiju un stimulu uzsākt ko jaunu vai apsvērt kādu nopietnu soli. Varat pēkšņi izlemt par labu ceļojumam uz ārzemēm vai arī tikt uzaicināts uz kādu pasākumu pāri robežām. Ieplānojiet brīvdienas laikus, jo jūs raustīs uz visām pusēm un būs viegli apjukt savā kalendārā, lai saprastu, ir brīvs laiks vai nav. Tieši tāpat ieplānojiet sev arī atpūtu, citādi būs pārslodze.

Vēzis

Varat piedzīvot zināmu spriedzi starp cilvēkiem, ar kuriem kopā strādājat, var rasties strīdi neatkarīgi no tā, vai esat iesaistīts jautājumā vai ne. Neļaujieties spiedienam sevi nomākt vai uzņemties svešas atbildības. Tāpat nenesiet darbu uz mājām, nevajadzētu pārlikt slikto noskaņojumu arī uz ģimeni. Pāri visam var šķist, ka visi jūsu centieni kaut ko paveikt neizdodas. Tāpēc rūpīgi plānojiet un piefiksējiet savus soļus, nepeldiet pa straumei.

Lauva

Jums šis laiks paies mīlestības zīmē. Attiecībās esošajiem viss kļūs vēl lieliskāks, laiks sniegs burvības pieskārienu, noslēpumainību un vēlmi iepazīt partneri vairāk. Uzšķilsies dzirksteles, kas sākotnēji saveda jūs kopā un kas, liekas, bija mazliet panīkušas. Savukārt brīvajiem jaunas iepazīšanās un daudz. Vienīgā problēma – jums liksies, ka visi šie nav jūsu tips, taču tā var būt tikai maska. Iepazīstiet otru cilvēku tuvāk, pirms izdarāt secinājumus.

Jaunava

Jūsu radošās un neparastās idejas radīs izpausmi, sniegs labākos risinājumus ikdienai un dažādu uzdevumu risināšanai. Darbā izmantojiet jaunākās tehnoloģijas, kas atvieglo darba dzīvi un ikdienu, kā arī, ja nepieciešams, apgūstiet kādas jaunas prasmes. Viss minētais var nest arī finansiālas priekšrocības. Savukārt šābrīža spriedze mājās mazināsies, kas palīdzēs uzlabot savstarpējās attiecības.

Svari

Veiksme jums šobrīd staigā līdzi, esat pilni iedvesmas un enerģijas, kas jāizmanto mērķtiecīgi, lai sasniegtu vēlamo. Nekas tāpat vien rokās neiekritīs. Komunikācijā saglabājiet vieglu un jautru attieksmi, tādējādi atklāsiet, ka pārlieku liela gatavošanās un nopietnība bieži vien var daudz ko sabojāt. Īstais laiks pieķerties saviem vaļaspriekiem, iespējams, kādam hobijam šogad var būt lielāka loma jūsu dzīvē nekā līdz šim. Izmantojiet maksimāli visas iespējas!

Skorpions

Tieksieties pēc drošības sajūtas, un vislabāk, kā to sa- sniegt, ir satikties ar ģimenes locekļiem, pavadīt kvalitatīvu laiku, atpūšoties ar savējiem mājās. Pievērsīsiet uzmanību attiecībām, partnerim un laikam, ko pavadāt kopā. Daudz laika pavadīsiet, pētot dažādus interjera risinājumus, priekšmetus. Būsiet modri attiecībā uz finanšu jautājumiem. Lai sakārtotu finanšu lietas un/vai labklājību, šis ir visīstākais laiks.

Strēlnieks

Var būt, ka šobrīd piedzīvojat saspringtu periodu, varat būt viegli aizkaitināmi un neapmierināti ar katru sīkumu. Cīņas par varu vai ietekmi nesīs jums rūdījumu. Taču, lai izvadītu lieko negatīvo enerģiju, jums jāatrod kāds sportisks veids, kā to izdarīt – vingrojumi, pastaigas vai lēns skrējiens atnesīs jums vēlamo mieru un relaksāciju. Būsiet jūtīgāki nekā parasti un diezgan asi reaģēsiet uz apkārt notiekošo.

Mežāzis

Sekojiet līdzi finansēm, citādi tās viegli izslīdēs no jūsu maciņa nezināmā virzienā. Esiet atbildīgi tēriņos. Būs ļoti vilinoši tērēt grūti nopelnīto naudu atpūtai, jautrām nodarbēm, izklaidei vai vieglprātīgām lietām. Taču, lai arī to varat atļauties, esiet apdomīgāki. Enerģijas būs daudz, tāpēc izmantojiet to maksimāli, virzoties uz priekšu pretī saviem mērķiem vai plānoto projektu izpildei.

Ūdensvīrs

Būsiet savā elementā, daudzi jūs nesapratīs, un liksies, ka jūs uzvedaties jocīgi un dīvaini. Būsiet koši un pamanāmi jebkur, kur nepieciešama jūsu klātbūtne. Jūs apskaus neparasta valdzinājuma un šarma aura, kas daudziem cilvēkiem var būt neatvairāma. Tāpēc nebrīnieties par pēkšņiem iepazīšanās aicinājumiem. Daudz palīdzēsiet citiem, īpaši mēneša vidū. Laipnība un cilvēcīgums plūdīs pāri malām.

Zivis

Būsiet pašaizliedzīgi, līdzjūtīgi un ļoti gādīgi. Varat palīdzēt ne tikai tuvajiem cilvēkiem, bet arī citiem, kas mēdz būt jūsu komunikācijas lokā. Savukārt jūsos pašos virmos jauninājumu dzirkstele – gribēsiet kaut ko jaunu uzsākt, plānot, darboties. Šo enerģiju varat izmantot jebkurā radošā veidā, taču koncentrējieties uz to, ko vēlaties jūs paši, nevis citi. Tad arī jutīsiet, ka ejat pareizā virzienā, un aizvien vairāk viss noritēs gludi un bez aizķeršanās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.