Jaudīgā laikā – aptumsumu koridorā – klajā nācis jaunais žurnāla "Spīgana" numurs, vēstot gan par šīs sezonas aktualitātēm, gan par mūžīgām vērtībām.

Šajā numurā rubrikā “Ģilde” stāstām par imidžterapiju jeb domformu medicīnu – no Ķīnas nākušu veselības sakopšanas sistēmu, kurā apmācīti arī vairāki meistari no Latvijas, tostarp mūsu konsultante Maija Veide. Kā šī sistēma darbojas un kam tā var būt noderīga, lasi žurnālā!

Rubrikā “Personība” viesojas kundalini jogas trenere, gongu meistare un fascinējoša personība Agnese Guļāne. Runājam par sava autentiskā "es" meklējumiem un veidiem, kā to atrast.

Par to, kas aktuāls tieši aprīlī un maijā, lasi vēdiskā astrologa Andra Kraņevska un klasiskās astroloģijas pārstāves Aijas Austrumas rakstos, ielūkojies “Mežavecenes krikumgrozā”, kur pavasara labumi, kas derēs organismu stiprinošām un attīrošām kūrēm, un izpēti (varbūt pagatavo?) aromterapeites Ingas Nemšes ēterisko eļļu maisījumus, kas palīdz noturēties pretī pavasaros aktuālajai alerģijai. Savukārt NeZāļu RaGana Santa Matveja atklāj, kāpēc pirtniekiem gads sākas ievziedā, nevis 1. janvārī.

Vēl, par veselību runājot, – labjūtas konsultante Alina Voronova iepazinusi mazāk zināmo ājurvēdu tās dzimtenē Indijā un tagad gatava dalīties iespaidos, augu sieva Līga Eglīte pēta, kas ir džerkste un kur slēpjas sarkanā vilnas dzīpara dziedējošais spēks, bet pārmaiņu trenere Maira Gūtmane vada mūs tālāk apzinātā uztura ceļojuma 2. posmā.

Aizraujošs un neparasts ir Kristiānas Kalniņas Zilā brieža ceļojums uz Meksiku, īsta indiāņu šamaņa vadībā iepazīt svēto augu peijoti. Savukārt par mūsu pašu zemītē dzimušajām sakrālajām zīmēm un to pielietojumu stāsta Inguna Roga-Saulīte. Ja gribas vēl mazliet maģijas – rituālu praktiķe, astroloģe Guna Kārkliņa soli pa solim fotoreceptē ierāda, kā gatavojama aizsardzības pudele tavam mājoklim un ķīniešu metafizikas konsultante Linda Meškova iepazīstina ar senu paredzēšanas tehniku.

Lasi “Spīganu” un paņem labāko no šā laika!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.