Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

18. marts. Iņ Metāla Čūskai (Uguns) darbi neris tik raiti, kā vēlētos. Te kaut kas vēl jāparēķina, te precīzi jāizkalkulē, lai katrs notikums atklātos savā pilnības krāšņumā.

19. marts – Jan Ūdens Zirgs (Uguns) palaiž riksi plašajā pa-saulē, un dienas beigās galvā miljons jaunu projektu. Ambī-ciju un cīņasspara netrūkst ne darbā, ne mīlas frontē.

20. marts – Iņ Ūdens Kaza (Zeme) gražojas un uzmet lūpu. Varētu būt viss skaisti, bet nu izdomās, kā uztaisīt problēmu no jebkuras situācijas. Izvairies no skandāliem!

21. marts – Jan Koka Pērtiķis (Metāls) var nonākt pie sasis-tas siles, ja rīkosies strauji un neapdomīgi. Nepārvērtē savus spēkus, pirms lec uz gal-vas nezināmos ūdeņos. 

22. marts – Iņ Koka Gailis (Metāls) risina neiespējamo misiju. No tūkstoš variantiem māk iz-knābāt to visizdevīgāko. Arī emocijas var šodien virmot, jo knābis ass un var atcirst sāpīgi.

23. marts – Jan Uguns Suns (Zeme) dara visu, lai savā mājā un sētā ienestu prieku un laimi. Uzrīko svētkus labu draugu lokā, iepriecini mājiniekus ar kādu gardumiņu! 

24. marts – Iņ Uguns Cūka (Ūdens) svētkus svin jau otro dienu. Pavasaris, saule, pirmie ziedi, jūtas mostas... kāds darbs, kādi gan vairs tagad pienākumi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.