Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

13. maijs – Iņ Uguns Vērsim (Zeme) nav nekas pretī pievienoties. Tas vakarpusē saaicina draugus, aizvēsturiski senus un uzticamus, atceras veco laiku draiskās ēverģēlības.

14. maijs – Jan Zemes Tīģeris (Koks), šķiet, kaut ko palaidis garām – te puktīgs, te kaitinošs. Izskaidro konkrēti savas vēlmes, lai viņam nav jāzīlē kafijas biezumos. Pie stūres uzmanīgi – te bravūrai nav vietas.  

15. maijs –Iņ Zemes Trusim (Koks) parastas lietas sanāk da-rīt neparasti. Tā viņa odziņa un rozīnīte. Nekreņķējies, ja kaut kas sarunās nevedas, pa smilšu graudam izsijā visus par un pret. 

16. maijs – Jan Metāla Pūķa (Zeme) zobens nogrand skarbi un cērt vareni. No sākuma sākam, visu no sākuma – šis viņam neder un tas arī. Iespējams aizsēdēties darbā, pārplānojot procesus.

17. maijs – Iņ Metāla Čūska(Uguns) analizē, kalkulē, precizē, noskaidro... Būtu jādodas ceļā, bet trīsreiz tiek pārbaudīts, vai gludeklis izslēgts.

18. maijs – Jan Ūdens Zirgs (Uguns) pa jokam vai patiesi, bet visur mēģina uzspiest savu viedokli. Neuzķeries, ja esi pārliecināts par savu taisnību, par sava projekta virzību, jo viņš grib izsist savējo.

19. maijs – Iņ Ūdens Kaza (Zeme) atrod problēmas visur, kur citi neredz pilnīgi neko. Nemēģini pārliecināt kādu, kas tajās pats ieciklējies. Lai patstāvīgi kuļas no ūdens ārā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.