Kādam būs jāmaina ieradumi, kādam svarīgi nesasteigt lietas, bet kādam nepieciešams tikai pareizais garastāvoklis visu vēlmju īstenošanai. Horoskopi no 9. līdz 22. maijam.

Auns

Neparasti dinamisks laiks Auniem. Jūs jutīsieties gandrīz neapturams un visuvarošs. Viss, ko izlemsiet, notiks un piepildīsies bez aizķeršanās. Labs laiks plānot vēl plašāku nākotnes redzējumu, pierakstīt sapņus, lielākus mērķus, šai laikā Visums uzklausīs jūsu vēlēšanās. Kādi seni plāni arī var beidzot izkustēties un kārtoties. Diemžēl sarežģītāku periodu piedzīvos jūsu personīgās attiecības, tāpēc esiet iejūtīgs, pacietīgs un vērīgs. Nepadziļiniet plaisu starp sevi un partneri.

Vērsis

Būsiet atslābināti un atpūtušies. Lielisks laiks izpētīt savas iespējas uzlabot labklājību, finansiālo dzīves pusi. Koncentrējieties uz lietām un situācijām, kurās izpaužas jūsu talanti un prasmes. Jaunas pazīšanās vai sadarbības saites dibiniet tikai no mēneša vidus. Un galvenais saglabājiet mieru un līdzsvaru, dzīvojiet bez steigas un lieki "nelejiet situācijām eļļu klāt". Konflikti vai nesaprašanās ir pēdējais, kas jums šai laikā nepieciešams.

Dvīņi

Jutīsieties kā kalnā kāpējs. No vienas puses, redzēsiet perspektīvu, mērķi un tas jūs iedvesmos. No otras puses, tā būs cīņa ne tikai ar apstākļiem, bet pašam ar sevi, mēģinot saprast, vai un ko patiešām man vajag no visa tā, par ko cīnos. Jūs kaitinās aizķeršanās un kavēšanās, taču jau vēlāk sapratīsiet, ka tam visam pamatā ir bijis gudrs nodoms. Neesiet strikti un asi. Šī laika ieguldījuma augļus saņemsiet vasaras vidū, beigās.

Vēzis

Varat atkal pieļaut kļūdu, sevi nenovērtējot, tāpat kā savu spēku un prasmes. Esiet gatavi parādīt to, uz ko esat spējīgi, arī tad, ja paši tam līdz galam neticat. Pārsteigsiet pats sevi! Izvairieties no manipulācijām un mokošām situācijām. Tās tikai brīdina, ka tas nav īstais ceļš, kurš jāiet. Labas iespējas panākt vēlamo vienošanos vai izdevīgumu, tāpēc esiet gatavi diskutēt, argumentēt savu nostāju, aizstāvēt savu viedokli.

Lauva

Viss apkārt tā vien aicina un mudina jūs sekot saviem sapņiem, saviem ideāliem. Un šai skaļajā fonā tā vien liksies, ka visur ir iespējas, visur ir pareizie virzieni, taču jūs iesiet viens. Un jāizvēlas arī ir viens. Šī plašā izvēles iespējamība darīs jūs nedrošus un nepārliecinātus. Taču šai laikā no jums prasa racionālu un loģisku pieeju – uzņemties tikai to, ko spējat pildīt, apņemties īstenot tikai tos sapņus, kurus tiešām šobrīd vajag un var piepildīt. Mazāk lidošanas mākoņos, vairāk stabilitātes uz zemes!

Jaunava

Jūs iedegsiet uguni acīs ne tikai sev, aizraujoties ar kaut ko, bet arī citiem. Iesaistīsiet kādā pasākumā vai lietā daudz cilvēku, varbūt pat pirmo reizi kāds no jums atklās sevī organizatora prasmes. Šobrīd jebkas ir iespējams, jo ir visi nepieciešamie apstākļi tam, lai jūs sasniegtu vēlamo. Jums tikai jārīkojas. Tikpat svarīgi ir izpildīt solīto, tas ne tikai iedos vairāk enerģijas jums, bet arī pavērs plašāku skatu nākotnē.

Svari

Jūs esat vispārliecinātākā horoskopa zīme šobrīd, par visiem tūkstoš procentiem. Un ar šo jūs pārsteigsiet ne vien sevi, bet arī visus pārējos, ikvienu, kas jūs satiks. Ja vēlaties kāpt pa karjeras kāpnēm, nonākt vadības pusē vai paši ko jaunu uzsākt, šis ir īstais laiks. Kļūsiet arī empātiski, spēsiet saprast citus cilvēkus, viņu pārdzīvojumus, vēlmes. Un vēl – šai laikā neierobežojiet sevi, rāmji un robežas jums nav vajadzīgas. Esiet dāsni pret sevi!

Skorpions

Būsiet iedvesmojoši un neatvairāmi citu acīs. Jūsu radošās idejas ievēros teju jebkurš, daži pat iedvesmos jūs uz rīcību un vairos jūsu pārliecību un drosmi. Tas būs liels lēciens jūsu vēlamās nākotnes virzienā. Esiet vērīgi, daži ienaidnieki var apmest kažoku un mainīt draudzības pusi. Rūpīgi vērtējiet patieso attieksmi pret jums. Attiecību jomā dzirksteļos uguntiņa un piepildīsies pāris jūsu ilgoto sapņu. Neļaujieties kārdinājumam pastāstīt par to visiem, paturiet pie sevis!

Strēlnieks

Mīlestībā, darbā un izglītības jomās jūs tieksieties vēl augstāk un augstāk. Un jums arī veiksies. Tā jūsu būtības daļa, kuru vienmēr esat slēpuši, ir gatava parādīt, uz ko esat spējīgi. Un to novērtēs! Jo vairāk pozitīvo veiksmes brīžu, jo vairāk šaubu pazudīs. Ja esat mazliet slinkojuši ar sportošanu un veselības uzlabošanu, ir īstais laiks atsākt. Neļaujiet sev iekrist slinkuma valgos.

Mežāzis

No pagātnes var atkal uzrasties situācijas, par kurām jau bijāt aizmirsuši. Taču šoreiz jūs no tām gūsiet maksimālu labumu, iespējams, nodibināsiet arī jaunus kontaktus vai uzlabosiet kādas attiecības. Pulcēsieties tikai ap tiem cilvēkiem, ar kuriem jums ir līdzīgs skatījums uz dzīvi un arī ambīcijas ir vienādas. Varat saņemt pirmos augļus darbā, kam esat sevi veltījuši jau vairākus gadus. Esiet atvērti, runājiet – citi nevar uzminēt, kas notiek jūsu prātā!

Ūdensvīrs

Pārmaiņu laiks ir kā radīts jums. Tas vedīs uz jauniem apvāršņiem, jauniem nākotnes apsolījumiem. Šai laikā esiet racionāli finanšu jomā – paskatieties uz finansēm gudrāk un taupīgāk. Un tikai tad ieviesiet krasas pārmaiņas dzīvē. Daži no jums, iespējams, pieņems lēmumu pārvākties uz citu dzīvesvietu vai iegādāties jaunu īpašumu. Un atcerieties, šai lēmuma pieņemšanā jums ir jāpaļaujas tikai uz sevi, nevienu citu!

Zivis

Harmonija un laimes sajūta ieskaus jūs. Varat izlemt iesoļot laulības ostā vai no jauna zvērēt mīlestību. Šķiet, viss laiks paies rozā taureņu ieskauts un tieši attiecību joma ir tā, kas aizņems jūsu ikdienu. Būsiet brīvi no šaubām un gatavi spert nopietnus un svarīgus soļus. Viss apkārt notiekošais solīs jums aizraujošu un lielisku dzīvi nākotnē. Galvenais šai visā gandrīz vai pasakā – sargājiet maciņu, esiet gudri tērējot!

Maija padomi

 • Skaistumkopšanas procedūras, ķermeņa procedūru dienas – 17., 18., 19., 20., 28.
 • Manikīra dienas (ilgāk turēsies) – 22., 24., 25., 26., 27.
 • Vaksācijas, epilācijas dienas – 25., 26., 27.
 • Matu griešanas, krāsošanas dienas – 14., 15., 16.
 • Čeku dedzināšanas, naudas/labklājības piesaistes dienas – 9., 12., 17., 19., 22., 23., 30.
 • Pirts vai zāļu vannu dienas – 10., 12., 13., 17., 18., 20., 21., 25., 28., 29.
 • Veiksmes dienas (jauniem sākumam, projektiem, mērķiem) – 13., 14., 16., 18., 28.
 • Sarežģītas, spriedzes dienas (uzmanīt emocijas, izvairīties no konfliktiem) – nav.
 • Mājas tīrīšanas dienas, atbrīvošanās no krāmiem, nevajadzīgā, ģenerāltīrīšanas dienas mājoklī – 10., 19., 20., 23., 27.
 • Atslodzes dienas – 15., 23., 30.
 • Veļas mazgāšanas dienas – 11., 21., 22., 30., 31.
 • Būvē, remontē mājokli – 23., 27.
 • Meditāciju, apceres dienas – 21., 24.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.