Tradicionālo prasmju pasākumi" Satiec savu meistaru!" šogad ilgst visu aprīli.

Reklāma

Katru aprīļa nedēļas nogali interesentiem ir iespēja izzināt nemateriālo kultūras mantojumu meistarklasēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās kopumā ap 200 norišu vietās visa Latvijā. Piedāvājums ļoti daudzveidīgs – sākot no rokdarbiem, beidzot ar kulinārām meistarklasēm, arī dažādiem vīru darbiem. 

Šajās brīvdienās – 13. un 14. aprīlī – varēs piedalīties pasākumos Kurzemes pusē. 

Nākamajā nedēļas nogalē Satiec savu meistaru! norisināsies Rīgā, Sēlijā un Zemgalē, bet aprīļa pēdējā nedēļas nogalē – Latgalē. Lai no piedāvājuma izvēlētos sev saistošāko, var lūkot Satiec savu meistaru! kartē vietnē: www.satiecsavumeistaru.lv. Uzklikšķinot uz vēlamo vietu un pasākumu, pieejama arī informācija par pieteikšanos. 

Dalībnieku skaits daudzās norišu vietās ir ierobežots, tāpēc pie meistariem jāpiesakās laikus.

Pasākuma logo.

Notikumi

Līdz 10. aprīlim Rīgā, Juglā, Malienas ielā 60, iepretim Velnezeram, iespējams izmēģināt jauna tipa āra trenažieru laukumu, kas aprīkots ar deviņiem mūsdienīgiem individuāli pielāgojamiem āra trenažieriem visām galvenajām muskuļu grupām.

9. aprīlī plkst. 15–18 Cīravas tautas namā Dienvidkurzemes novadā lekcija Dzimtas koka veidošana.

10. aprīlī plkst. 18–20 Rīgā norisināsies seminārs Vispārēji ieteikumi iedzīvotājiem X stundā, kurā iedzīvotājus informēs par civilo aizsardzību – evakuāciju, drošām patvēruma vietām, iesaisti valsts aizsardzībā u.c. Sekot līdzi varēs gan klātienē Rīgas domes Sēžu zālē, gan tiešsaistē Rīgas domes mājaslapā un Facebook profilā.

10. aprīlī plkst. 17–17.40 Saldū, Striķu ielā 2, Koptelpā, notiks nodarbība Dekoratīvā zāliena ierīkošana un kopšana, bet plkst. 17.50–18.30 nodarbība Vīnogu audzēšana dārznieka un profesionāla vīnogu audzētāja Jāņa Rubuļa vadībā.

No 10. līdz 16. aprīlim Jelgavā un tās apkārtnē norisināsies gardēžu svētki baudĒŠANA Jelgavas pusē. Tajos gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi varēs nobaudīt Jelgavas un Jelgavas novada kafejnīcu, restorānu un muižu šefpavāru radītās pavasarīgās maltītes.

13. aprīlī plkst. 12 Valkas pagasta Saieta namā Lugažu muiža norisināsies kūku un kūciņu festivāls Mans laimes salduma gabaliņš. Apmeklētājiem būs iespēja nogaršot dalībnieku gatavotos gardumus pie kafijas tases. Ieejas maksa – 8  eiro.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.