Šodien Rīgā, Doma laukumā norisinās tradicionālais Zāļu tirgus, kur, kā ierasts, acis priecē skaistākās jāņuzāles, Jāņu vainagi un ziedu vītnes rotāšanai.

Zāļu tirgus Doma laukumā.
Zāļu tirgus Doma laukumā
Reklāma

Tāpat var iegādāties tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetus, zemnieku vasaras ražas veltes - gaļu, sieru, zivis, maizi, medu un vēl daudz ko citu. Zāļu tirgū var atrast arī dabīgo kosmētiku, apģērbu, pirtslietas, rotaslietas un citus amatnieku darinājumus.

Tirgus noskaņu ar skaņdarbiem, dziesmām un dejām bagātina pūtēju orķestris "Fanfara", bērnu deju kolektīvs "Teiksmiņa", tautas deju ansambļa "Teiksmas studija", bērnu vokālais ansamblis "Magonīte", bērnu deju ansamblis "Dzīpariņš", jauniešu deju kolektīvs "Dzīpars", orķestris "Rīga", deju ansamblis "Dancītis", folkloras kopa "Kokle", pūtēju kvintets "Acumirklis", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sidrabi", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Mana rotaļa", tautas mūzikas grupa "Teikas muzikanti", deju kopa "Marmale", kapela "Hāgenskalna muzikanti" un tautas deju ansamblis "Liesma", un grupa "Rahu the Fool".

Svētku noskaņu visas dienas garumā uzturēt palīdz aktieri Imants Strads un Elīna Vāne, kuri iejūtas Jāņu mātes un Jāņu tēva lomās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.