Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.


Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.


Zeme – gadalaiku mija, radošums, 
 rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.


Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.


Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 


29. janvāris – Jan Ūdens Pūķis (Zeme) stāstīs pasakas un teikas. Nevarēs saprast, vai tā īstenība vai nē. Bet atplestu muti visi klausās teiktajā.


30. janvāris – Iņ Ūdens Čūska (Uguns) atrod problēmu, analizē, kalkulē, meklē risinājumu. Rod vajadzīgos sakarus – tie vienmēr palīdz. Klaudzini, tiks atvērts!


31. janvāris – Jan Koka Zirgs (Uguns) gatavs darboties, gatavs atpūsties. Tad lai iet abi divi varianti! Aši pastrādājam, tad laižam dzīvē.


1. februāris – Iņ Koka Kazai (Zeme) perfekti izdodas gan sarunāt neiespējamo, gan samierināt strīdu pretējās puses. 


2. februāris – Jan Uguns Pērtiķis (Metāls) šaudās pa labi, pa kreisi, gribot paspēt būt reizē visās iespējamajās vietās. Uzmanīgi tērējiet naudu, ka tādā ātrumā kaut ko būtisku nepalaižat garām.


3. februāris – Iņ Uguns Gailis (Metāls) acīgi pamana visskaistāko no vislabākā. Iespēja iegādāties patiesi lieliskas lietas, izgaršot izsmalcinātus ēdienus, izbaudīt aizraujošus pasākumus.


4. februāris – Jan Zemes Suns (Zeme) lieliski māk uzklausīt un sargāt vecos uzskatus, gan ļauties jaunām izzinošām vēsmām. Dažādas paaudzes var vienoties kopīgā dziesmā. Esi atvērts!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.