Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

25. jūnijs – Jan Metāla Pērtiķim (Metāls) tāda labi padarīta darba noskaņa. Parasti viņš dod pēc nopelniem. Balvas tiem, kas labi bijuši. Ja kāda ķi­bele gadās, tad, iespējams, tā ir karma.

26. jūnijs – Iņ Metāla Gailis (Metāls) smeldzīgi spēlē vijoli, liekot iztēlē izbaudīt to, kas va­rēja būt, bet tā īsti diemžēl ne­bija. Vienkārši jāpieņem, ka ne visas lietas var labot, lai kā arī gribētos.

27. jūnijs – Jan Ūdens Suns (Zeme) liek saprast, ka jāsargā tas, kas ir, nevis jādzenas pēc tā, ko nevar iegūt. Novērtē ie­gūto, māki to nosargāt!

28. jūnijs – Iņ Ūdens Cūkai (Ūdens) ir prieks. Piektdienas vakars ir klāt, pastrādāts kriet­ni, tagad tik baudīt atpūtu. Mēs to jau sen bijām pelnīju­ši – ne viens vien tā padomās.

29. jūnijs – Jan Koka Žurka (Ūdens) gan nemierīga. Tai vienmēr kāds plāniņš, kādas idejas. Ko labu varētu sadarīt?

30. jūnijs – Iņ Koka Vērsis (Zeme) atkal ķeras pie Žurkas plānu realizēšanas. Tie abi sa­der labā tandēmā. Vienam gal­va strādā, otram rokas no pa­reizās vietas aug.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.