Vēža zīme pati par sevi teiktu tā – es, iespējams, esmu visemocionālākā zīme zodiakā. Mani ir patiešām grūti iepazīt.

Reklāma

Es rūpējos par savu ģimeni un ļoti viegli pieķeros cilvēkiem. Man bieži ir garastāvokļa svārstības, kas var padarīt mani grūti izprotamu un nepacietīgu.

 • Elements: ūdens.
 • Zīmes: kardināls.
 • Valdošā planēta: Mēness.
 • Vislabākā saderība: Vērsis, Mežāzis.
 • Zīmes stiprās puses: lojāls, emocionāls, apņēmīgs, pārliecinošs.
 • Zīmes vājās puses: pesimistisks, manipulatīvs, nedrošs, neizvēlīgs.
 • Zīmei patīk: attālināts darbs, atpūta pie jūras, būšana ar draugiem, māksla.
 • Zīmei nepatīk: kritika, runāšana par savu personīgo dzīvi, svešinieki.
 • Vēža zīmes metāls: sudrabs.
 • Vēža zīmes minerāls: mēnessakmens, kas tiek saukts arī par ūdens opālu un izmantojams, lai vairotu spēku, piesaistītu veiksmi un mīlestību, kā arī pastiprinātu intuīciju.
 • Organisma un ķermeņa vājās vietas: kuņģis un barības vads, krūšu lejas daļa, gļotāda, aknas, žultspūslis, mēle. Piena dziedzeri un krūtis. Aizkuņģa dziedzeris. Limfātiskā sistēma.

Vēža zīmes fakti

Vēzis ir kardināla zodiaka zīme, tas nozīmē, ka tas sāk sezonu līdzīgi kā Auns, kas iezīmē pavasari, un iezīmē vasaru.

Vēža zvaigznājs ir blāvākais no zodiaka zvaigznājiem un atrodas starp Dvīņiem un Lauvu. Tas sastāv no piecām galvenajām zvaigznēm, bet kopumā zvaigznājā ar neapbruņotu aci iespējams saskatīt 60 zvaigžņu.

Nozīmīgs objekts Vēža zvaigznājā ir Tarfs – zvaigznāja spožākā zvaigzne, kura atrodas 290 gaismas gadu attālumā, bet zvaigžņu sistēma Akubens, kas ietilpst Vēža zvaigznājā, sastāv no divām zvaigznēm.

Vēža zvaigznājs saistās ar sengrieķu mitoloģiju, īpaši ar vienu no mītiem par varoņa pusdieva Hērakla varoņdarbiem. Pēc valdnieka Erehteja pavēles Hēraklam vajadzējis cīnīties ar Lērnas hidru. Hidra bija grūti uzveicams pretinieks – ja tai nocirta vienu galvu, vietā izauga divas. Tad Hērakls spējis noraut Lērnas hidras nemirstīgo galvu, kuru iesviedis dziļā bedrē un tai virsū uzvēlis milzīgu klinti. To visu noskatījās dieviete Hēra, kura varoni Hēraklu neieredzēja. Viņa apžēlojusies par bojāgājušo vēzi, pārvērtusi viņu par zvaigznāju un novietojusi debesīs.

Vēža personība

Vēža zodiaka zīme ir viena no lojālākajām, emocionālākajām un apņēmīgākajām zīmēm.

Vēži arī ir ļoti pārliecinoši; viņi parasti gūst panākumus tajā jomā, ar ko aizrāvušies.

Vēl viena spēcīga Vēžu personības iezīme ir tā, ka viņi parasti ir ļoti neticīgi vai negatīvi noskaņoti. Viņi var būt pesimisti un bieži saskata tieši lietu negatīvo pusi.

Vēži var būt arī manipulatīvi, īpaši tad, kad mēģina iegūt to, ko vēlas.

Viņi ir arī ļoti lojāli saviem draugiem un ģimenei un vienmēr būs viņiem blakus neatkarīgi no apkārtējās pasaules. Viņi ļoti aizsargā savus mīļotos un darīs visu, lai rūpētos par viņu drošību un laimīgu dzīvi. Viņi ir arī neticami mīloši un piedodoši, un viņu ģimenes un draugi zina, ka viņi vienmēr var uz Vēzi paļauties, kad ir nepieciešams plecs, uz kura raudāt.

Vēzis ir zodiaka pirmā ūdens zīme un arī pirmā vasaras zīme. Tas padara Vēzi par dabisku līderi, jo viņi var uzņemties atbildību, kad lietas ir karstas un drudžainas. Vēzim patīk izmantot silto laiku un izbaudīt laiku brīvā dabā.

Vēži ir dabiski dzimuši vadītāji, kuri nebaidās uzņemties atbildību, kad situācija to prasa.

Bieži izvēlas karjeru pakalpojumu profesijās, piemēram, pedagoģijā, medicīnas jomā vai sociālajā darbā. Viņus piesaista arī radošas nodarbes, piemēram, rakstīšana, māksla vai mūzika.

Lai kādu karjeru viņi izvēlētos, Vēži noteikti izcelsies, pateicoties viņu strādīgajam raksturam un centībai sasniegt savus mērķus. Ir zināms, ka lielākā daļa cilvēku, kas dzimuši Vēža zodiaka zīmē, ir lieli darbaholiķi. Viņi darīs visu, kas nepieciešams, lai paveiktu darbu laikā, un nekad nebaidās no smaga darba.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.