Ketrīna Hēgla atklājusi jaunu sava talanta šķautni, par biznesu viņa to pārvērtusi partnerībā ar vīru Džošu Kelliju.

Par Izijas lomu seriālā "Grejas anatomija" divas "Emmy" balvas saņēmusī Ketrīna Hēgla atklājusi, ka nu daudz laika velta projektam, ko viņa izauklējusi kopā ar vīru. Kompānija "New Lane Road Mercantile" tirgū nonākusi tagad, kad gatavošanās Ziemassvētkiem rit pilnā sparā, un tiešsaistes veikala piedāvājumā ir dažādas lietas, kas ierasti saistās ar mieru, skaistumu un komfortu. Tās virtuālajos plauktos atrodamas mākslas darbu reprodukcijas, sveces, vīriešu cepures un somas, tekstila izstrādājumi, virtuves piederumi, tējas, kosmētika un daudz kas cits. K. Hēglas biznesa papildu labums – daļa no katras iekasētās summas tiks novirzīta dzīvnieku labklājības nodrošināšanai.

Ketrīna Hēgla, kuras karjera Holivudā apstājās pēc vairākām komēdijām, piedalījusies arī seriāla "Grejas anatomija" tapšanā. Tiesa, viņa to pameta pēc sešām sezonām. Savukārt "Grejas anatomijas" jaunākā – jau 20. – sezona skatītāju vērtējumam tiks nodota 2024. gada 14. martā, tā būs pirmā sezona, kurā nepiedalīsies Ellena Pompeo.

TV3 9. decembrī plkst. 16.55 "27 kleitas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.