Kādi ir iespējamie risinājumi, ja vairāku preses izdevumu abonents devies mūžībā? Vai abonementus var atcelt vai vismaz pārvirzīt uz citu piederīgo adresi? Ja tā, kā tas izdarāms? Jautā
Ieva J.

VAS Latvijas Pasts pārstāve Vineta Anna Sarkane informē – preses izdevumu abonementa pāradresācija iespējama jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, pie pastnieka dzīvesvietā, pašapkalpošanās vietnē: www.abone.lv vai pie preses izdevēja, ja klients abonementu noformējis konkrētā izdevniecībā.

Pāradresāciju var nokārtot arī gadījumos, ja abonents maina dzīvesvietu.


Ja klients vēlas pārtraukt preses izdevumu abonementu, saņemot atlikušo summu par pakalpojumu, to klātienē iespējams noformēt pasta nodaļā vai pie pastnieka dzīvesvietā, iesniedzot konkrētā abonenta miršanas apliecības kopiju un parakstot iesniegumu par atteikšanos no pakalpojuma. 

Pasta nodaļā iesniegumu parakstīšanai sagatavo pasta nodaļas operators, savukārt, saņemot pakalpojumu dzīvesvietā, pastnieks izsniedz specializētu veidlapu klientam aizpildīšanai. 

Ja klientam ir noformēts elektroniskais paraksts, pieprasījumu par preses izdevumu abonementa pārtraukšanu iespējams nosūtīt uz e-pasta adresi: info@pasts.lv. 

Gadījumos kad abonements noformēts izdevniecībā, Latvijas Pasts aicina sazināties ar izdevēju par pakalpojuma pārtraukšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.