Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

1. jūlijs – Jan Uguns Tīģeris (Koks) aktivizē jaunas idejas. No maza sīkuma izpūš grandiozus plānus un aizrautīgi metas īstenot.

2. jūlijs – Iņ Uguns Trusi (Koks) vairāk satrauc tas, vai, strauji pēc panākumiem dzenoties, netraucēs cilvēciskajām attiecībām. Tas virzās uz priekšu palēnītēm, uzsmaidot, uzklausot apkārtējo viedokli.

3. jūlijs – Jan Zemes Pūķis (Zeme) apkopo iepriekš padarīto, novērtē panākumus, meklē risinājumus jaunai radošai transformācijai augstākā līmenī.

4. jūlijs – Iņ Zemes Čūska (Uguns) gatava jaunam startam, plāni tai lielum lielie. Taču arī spēks ir, lai paveiktu simt un vienu darbu, turklāt izcilā kvalitātē.

5. jūlijs – Jan Metāla Zirgs (Uguns) nepieļauj kļūdas, neļauj neko darīt pa roku galam. Vai nu visu vai neko, nekādu vidusceļu un remdenas jūtas viņš neatzīst.

6. jūlijs – Iņ Metāla Kaza (Zeme) grib ļoti daudz, grib tikai kvalitatīvu preci. Turi maciņu cieši, jo viņai fantastiski izdodas pārtērēt līdzekļus.

7. jūlijs – Jan Ūdens Pērtiķis (Metāls) ir kustīgi lustīgs, iekustinās visus. Dažs baidīsies, dažu pierunās, bet kādā amizantā piedzīvojumā nāksies piedalīties.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.