Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā aizraujošu grāmatu bērniem "Grāmata ar lukturīti: Kukaiņi un zirnekļi". Grāmatas tekstu sagatavojis Dr. Markuss Vurmli.

No vācu valodas tulkojusi Sinda Krastiņa. Grāmata paredzēta bērniem vecumgrupā 5+.

Unikāla, interaktīva grāmata, kas ļauj lasītājam iepazīt dzīvnieku pasauli, pašam sameklējot un "izgaismojot" grāmatas tēlus. Uzmeklē kukaiņus, dzīvniekus, virszemes un pazemes radības un esi īsts dabas pētnieks!

Grāmata bērniem “Grāmata ar lukturīti: Kukaiņi un zirnekļi”.

Ar īpašo lukturīti varēsi atrast daudz dažādu kukaiņu un zirnekļu un uzzināt par tiem daudz jauna! Kuri kukaiņi visbiežāk sastopami dabā un mājās? Kuri kukaiņi cilvēkam palīdz, bet kuri – vairāk kaitē? Kuras sugas ir visapdraudētākās?

Kļūsti par dabas pētnieku un noskaidro kopā ar šo aizraujošo grāmatu!

Izturīgs kartona "lukturītis" izgaismos krāšņus attēlus – lielisks un atjautīgs gaismas efekts! Tā ir aizraujoša, augsti interaktīva grāmata bērniem bez mazām vai bīstamām detaļām, baterijām vai citiem apgrūtinājumiem.

Praktiski: lukturīti var glabāt grāmatā vai izgatavot jaunu.

Aizraujoša, augsti interaktīva grāmata bērniem - bez mazām vai bīstamām detaļām, baterijām vai citiem apgrūtinājumiem.

KONTEKSTS

Grāmatu izdevniecība "Latvijas Mediji" darbu sāka 1998. gadā ar latviešu rakstnieka Vladimira Kaijaka romānu "Enijas bize". Oriģinālliteratūra allaž ir bijusi izdevniecības galvenais stūrakmens un veiksmes stāsts. Vairāki romāni saņēmuši "Lielo lasītāju balvu". Šodien izdevniecība "Latvijas Mediji" piedāvā oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas. Katru gadu izdevniecība lasītāju rokās nodod vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu darbus.

Jaunākās grāmatas meklē izdevniecības veikalā šeit