Kādam dzīvē ienāks romantika un jaunas emocionālas saites, kāds tuvosieties interesantam pavērsienam dzīves attīstībā, kādam darbs prasīs pamatīgas un ātras izmaiņas. Prognoze laikam no 21. marta līdz 3. aprīlim.

Auns

Jūsu dzīvē mainīsies fokuss, ir svarīgi noturēties pie dzīves mērķa un sava virziena izjūtas. Jums būs nepieciešama atpūta, varbūt kāds brauciens, ceļojums, redzesloka paplašināšanās. Ja kādā brīdī jutīsieties iestrēdzis, atgādiniet sev, ka jums ir daudz virzienu, kā un kur virzīties uz priekšu, nekas īsti neliedz jums izmēģināt kaut ko jaunu, pilnīgi negaidītu. Ikreiz, kad piezagsies satraukums, jums jāielāgo, kas jādara, lai uzlabotu sev garastāvokli un atcerētos savas dzīves milzīgo vērtību un skaistumu.

Vērsis

Jums tuvojas pārmaiņas straujiem soļiem, viss, no kā pēdējo pāris mēnešu laikā nav bijusi iespēja atbrīvoties, tā vai citādi būs jāatstāj. Nepieciešams apzināties, kuras problēmas nav jūsu kontrolē un kuras ir. Nav daudz iespēju eksperimentēt un kaulēties ar dzīvi. Sākoties pavasarim, var uzplaukt arī jūsu emocionālā pasaule, taču tikai tad, ja ļausiet savām vēlmēm sevi vadīt. Ejiet pretim straumei, esiet gatavs sekot nojautai, sajūtai, un jūs redzēsiet, kā plaukst jūsu dzīve.

Dvīņi

Jūs nevarēsiet paļauties uz dažiem cilvēkiem, lietas nenotiks saskaņā ar plānu, un viss, ko varat darīt, ir paļauties uz savu iekšējo sajūtu. Nojauta jūs aizvedīs tālāk par to, kas ir racionāls un sagaidāms no mīļajiem vai cienījamiem draugiem, kolēģiem, paziņām. Darbs prasīs pamatīgas un ātras izmaiņas. 

Jums ir jāpielāgojas un jāatrod jauni veidi, kā risināt vecās problēmas, lai jūs varētu atrasties labā finansiālā un profesionālā statusā.

Vēzis

Jūs nebūsiet pārliecināts, ar kurām problēmām ir jāsaskaras un no kurām vajadzētu izvairīties. Šī mēneša nogale nesīs lieliskus mirkļus terapijā, meditācijā un visās alternatīvajās dziedināšanas metodēs. Jums būs iespēja sazināties ar tām iekšējām sajūtām, kas izgaismos ceļu un parādīs, kā samierināties ar jūsu personības daļām, kuras pēdējā laikā ir bijis grūti kontrolēt vai pieņemt. Kustieties ar maigumu un vieglumu savā sirdī!

Lauva

Dažas sāpīgas emocijas iznāks virspusē, bet jūsu ticības sajūta pasaulei un sev šajā procesā stiprināsies. Nepalaidiet garām iespēju attīrīt savu prātu, sirdi un ķermeni no visu veidu toksiskām ietekmēm, kurām esat bijis pakļauts. Veltiet laiku sev. Ja jūsu profesionālā joma pārņem virsroku un sākat justies iztukšots, šis ir piemērots laiks, lai plānotu atvaļinājumu un pavadītu vairāk laika ar draugiem un mīļajiem. Ja jums sāk šķist, ka esat jutīgāks nekā parasti, tad pasaudzējiet sevi.

Jaunava

Lai jūsu dzīve attīstītos, jums ir jāatstāj daži cilvēki un situācijas, lai cik smagi tas būtu jūsu sirdij. Dodiet sev laiku, lai dziedinātu zaudējumus, nosakot skaidras jaunas robežas un virzoties tālāk. Pēc tam kad process būs pabeigts un jūs pārdomāsiet un risināsiet toksiskas problēmas vai nodevību, jūs atklāsiet, ka esat bagātināta ar spēcīgu enerģiju un būsiet gatava sākt visu no jauna. Neturieties pie sajūtām, kas jūs sāpina. Tā vietā atlaidiet tās, zinot, ka lietas mainās ar katru dienu.

Svari

Neliels attālums no ikdienas nāks par labu. Jūs nevarēsiet atšķetināt vai salabot lietas, kamēr neredzēsiet kopainu un nesapratīsiet, kas ir apdraudēts jūsu dzīvē un kuras ir svarīgās lietas. Ja esat samierinājušies ar mazāko, nekā jūs patiešām vēlaties, šis ir laiks apstāties un pagriezties citā virzienā. Komunikācija ar citiem var būt sarežģīta un sāpīga, taču jūsu vispraktiskākās idejas un domugraudi var jūs ievadīt jebkurā neērtā procesā. Atrodiet laiku sev!

Skorpions

Tagad jums jātiek galā ar pašvērtības sajūtu un attiecībām, kas neatbilst jūsu talantiem un rakstura stiprajām pusēm. Lai gan jums nav vajadzīgs pašcieņas paaugstinājums no citiem, šai laikā jūs varat nonākt kritikas un negatīvas enerģijas ietekmē, ja nepaturēsiet pie sevis savus nākotnes plānus un savu intīmo pasauli. Jums nav nepieciešams slēpties, bet arī nav jādalās ar visu. Godīgums bieži vien ir labākā politika, izņemot situācijas, kad pārāk daudz informācijas pārkāpj jūsu personīgās robežas un sniedz kādam ieskatu par lietām, kuras viņam nevajadzētu zināt.

Strēlnieks

Mēneša vidus un nogale jums atgādinās par savu misiju, lietām, kas iepriecina un ienes jūsu pasaulē optimismu. Ir iespēja, ka jūs varētu pārkāpt savas robežas, pārspīlēt vai pārtērēties. Taču, ja jums izdosies noturēt sevi līdzsvarā ar reālām sekām un iespējām, katrs lielais sapnis izdosies un būs vieglāk izpausties nekā jebkad iepriekš. Runājiet ar cilvēkiem, kurus mīlat, tiem, kas atbalsta jūsu patieso personību, neļaujot nevienam stāties ceļā progresam un izaugsmei. Jums ir nepieciešams justies laimīgam un dzīvei jāved jaunos piedzīvojumos. Ir jūsu kārta spīdēt, parādot tikai savu autentisko personību.

Mežāzis

Jums būs idejas par dzīves taisnīgumu, kas var būt tālu no tā, ko Visums uzskata par jums piemērotu, taču jūs varētu būt arī tas, kas raisīs kāda cilvēka izpratni par taisnīgumu dzīvē, ikdienā. Jums ir bijis pietiekami daudz laika, lai tiktu galā ar jūtām, kas bijušas slēptas vai pamestas malā. Tagad būsiet gatavs koncentrēties motivējošam un iedvesmojošam darbam un plāniem. Uzmanība detaļām novedīs jūs līdz stabilitātei, šis mēnesis var kalpot neticamām lietām, ko vēlaties savai nākotnei, beidzot atverot durvis, kuras, jūsuprāt, vienmēr paliks aizvērtas.

Ūdensvīrs

Turpiniet būt drosmīgs, paļaujoties uz savu visdziļāko sajūtu, kad runa ir par jaunām idejām un lietām, par kurām citi šaubās, vai tās ir iespējamas. Jūsu redzējums ir kaut kas vērtīgs, tas ir jāglabā drošībā kā iedvesmas avots citiem, nevis jāapšauba kāda ticības trūkuma dēļ. Šis mēnesis daudzu Ūdensvīra pārstāvju dzīvē ienes romantiku un jaunas emocionālas saites. Esiet pietiekami drosmīgs, lai saglabātu savu sirdi atvērtu neatkarīgi no pagātnes situācijām un brūcēm. Dažas lietas nebūs viegli izskaidrot, vārdi jūs pievils, taču emocijas, ar kurām dalījāties, parādīs un sniegs skaidrību par jūsu virzienu un mērķa izjūtu.

Zivis

Jūs būsiet gatavas atvērt durvis iespējām, taču nav viegli izvēlēties un koncentrēties tikai uz vienu lietu. Izmantojiet miera mirkli vienā dzīves jomā, lai pievērstu uzmanību tām, kur nepieciešamas pienācīgas rūpes. Pievērsieties attiecībām, kas ir atstātas novārtā, kamēr jums bija jārisina problēmas. Līdz marta beigām ideāls šķitīs sasniedzams un jūs tuvosieties interesantam pavērsienam dzīves attīstībā. Jums būs vieglāk pielāgoties. Šis būs laiks, kad neverbālā komunikācija sniegs vairāk nekā jebkurš vārds.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.