Piedāvājam ieskatu dažās aktivitātēs, kur kopā ar savējiem pavadīt Lieldienu laiku.

29. martā no plkst. 10 līdz 18 Rīgā, Vērmanes dārzā, norisināsies Lieldienu svētku gadatirgus. Piedalīsies vairāk nekā 50 vietējo mākslinieku, dizaineru un mājražotāju.


30. martā no plkst. 11 līdz 15 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē pasākums Zaķim šodien liela diena. Ģimenes aicinātas apmeklēt pasākumu un aplūkot mazos dzīvniekus.


Lieldienu laikā.

31. martā no plkst. 11 Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā Fantāzija notiks pasākums ģimenēm ar bērniem Raibās Lieldienas. Norisināsies putnu būrīšu gatavošanas talka.


31. martā no plkst. 11 Jelgavas pils parkā notiks Lieldienu pastaiga. Aktivitātes, koncerti, radošās darbnīcas, tirdziņi.


31. martā no plkst. 13 Lieldienu pasākums Cēsīs ar koncertu un dažādām aktivitātēm.


Kuldīgas novada muzejs.

Izstāde "Tumšā telpā rodas skaistums"


Līdz  28. aprīlim Kuldīgas novada muzejā apskatāma Lauras Vilertes fotogrāfiju izstāde Klusums. Kuldīgā un Liepājā astoņās uzņemtajās fotogrāfijās izmantots camera obscura fenomens – 

aptumšotā telpā caur nelielu caurumu ielaižot gaismu, attēls uz pretējās sienas projicējas ačgārni, ļaujot ārpusi aplūkot telpas iekšpusē. 

Apmeklētāji to var piedzīvot ar Ventas rumbu un iepazīties ar fotokameru attīstību un camera obscura darbību. Laura Vilerte apmeklētājus aicina izbaudīt klusumu un atmodināt prātu, kamēr acis pamana detaļas tumšajā telpā izvietotajos darbos.


Izstādes apmeklējums pieaugušajiem maksā 4 eiro, skolēniem 2 eiro, bērniem līdz septiņiem gadiem, pensionāriem, represētajiem, personām ar invaliditāti un Goda ģimenes karti apmeklējums bez maksas. 


Ar citām ekspozīcijām var iepazīties: www.kuldigasmuzejs.lv.


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.