No pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā "360TV" Lieldienu nedēļā jūs gaida tikšanās ar pašmāju slavenāko "draq queen" Amuna Davis, aktieri un mūziķi Mārtiņu Upenieku, kā arī dziedātāju Katrīnu Gupalo.

Pirmajā vakariņā slavenības ciemosies pie kāzu vadītājas Lidijas Cēsu pusē, Ruckas muižā. Šis vakariņš gaidāms vikingu noskaņās! Vakariņa gaitā, ieskandinot Lieldienu nedēļu, slavenības padalīsies ar savām svētku tradīcijām, kuram nu tādas vispār ir, jo, piemēram, Dāvis apgalvos, ka viņa vienīgā tradīcija esot nomirt. Bet kas tad tā par tradīciju? 

Skatītāji uzzinās arī to, kā Mārtiņam savulaik izdevies pārsist pieri šūpojoties un kāpēc Dāvis apgalvos, ka, peroties ar pūpoliem, veselība ies ārā, bet slimība nāks iekšā. 

Otrajā vakariņā slavenību ceļš vedīs uz Zemeņu muižu Mālpils novadā, kur slavenības sagaidīs vesela Mālpils kopiena, kurā pulcējušies teju visi novada mājražotāji, un cienās viesus ar vietējiem gardumiem un labumiem. Vakariņa sākumā Katrīna, Mārtiņš un Amuna Davis atcerēsies bērnību, ripinot Lieldienu olas. 

Dažādās Lieldienu tradīcijas un siltā uzņemšana līdz asarām aizkustinās Amuna Davis, vakariņa laikā atzīstot, ka šīs ir labākās Lieldienas, kādas vien viņam bijušas. Neveiklus mirkļus gan sagādās galvenā maltīte – steiks, kurš nebūs gana labi izcepts un kuru nāksies cept atkārtoti, lai kāda no slavenībām to varētu mēģināt tomēr ieēst. 

Tuvojoties noslēgumam, slavenības kārtīgi izdauzīsies, uz audekla šķaidot ar krāsām pildītas olas, un ar visu kopienu vienosies kārtīgās Lieldienu svinībās. 

Savukārt trešajā vakariņā visi ceļi vedīs uz Ķemeriem, kur mazā, jaukā, dzeltenā kupolā saimnieko picu pavēlniece Aleksandra. Tā kā šī ir Lieldienu nedēļa, tad saimniece dos slavenībām uzdevumu – pašiem pagatavot picas, ar nosacījumu, ka tām jābūt olas formā. Savstarpēji sāksies cīņa, kurai no slavenībām izdevusies vislabākā pica, Dāvis būs pilnīgi pārliecināts, ka viņa pica ir labākā, savukārt Mārtiņš apcels Katrīnu, sakot, ka viņas pica izskatās pēc notriekta dzīvnieka. Vakariņa gaitā uzzināsim, ko slavenības darītu, ja loterijā vinnētu miljons eiro, kā tos tērētu, kā arī Dāvis un Katrīna dalīsies ar kādu visai traku kopīgu piedzīvojumu. Noskaidrosim arī, kāpēc Dāvim mājās ir ap 150 pāriem apavu un ap 50 dažāda veida smaržu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.