Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 

4. marts – Iņ Uguns Trusis (Koks) gan ir par to, ka strādājot nevajag aizmirst par savstarpējām attiecībām. Arī veca mīla nerūs, viņš to labi zina. Iespējams, kāds piezvanīs… 


5. marts – Jan Zemes Pūķis (Zeme) raksta foliantus par to, kā vajag un kā nevajag. Te aizdomājas un uzpīpē, te strauji pielec kājās un rok kā traks savas mākslas lauciņā.


6. marts – Iņ Zemes Čūska (Uguns) paspēj pilnīgi visu. Vēsu analītisku prātu apveltīta, viņa māk būt vai piecās vietās vienlaikus. Rīkojies aktīvi!


7. marts – Jan Metāla Zirgs (Uguns) met ārā no segliem visus neprašas, tas pakļaujas tikai ļoti prasmīgai vadībai. Uzmanīgi ar uguni, karstiem katliem un verdošiem ūdeņiem!


8. marts – Iņ Metāla Kaza (Zeme) kā vissievišķīgākā būtne labprāt šodien pieņems gan ziedus, gan juvelierizstrādājumus. Diena, kad konta pārtēriņš ir neizbēgams.


9. marts – Jan Ūdens Pērtiķis (Metāls) māk izveicīgi sarunāt visu pa labam ar jebkuru bosu. Sūtiet viņu uz sarunu paklāja, ja atklājas nepadarīti darbi.


10. marts – Iņ Ūdens Gailis (Metāls) metas komandā un intuitīvi pamana arī tās iespējamās nākotnes problēmas, par kurām citi pat nenojauš, tā krājot sev pozitīvos karmas punktus.