Pavasarī liela rotācija notiek ne tikai apkārtējā vidē, bet arī drēbju skapī. te var nodere't vakuuma maisi, kas pasargā drēbes no putekļiem un netīrumiem.

Reklāma

Ziemas drēbes koridorā nomaina plānākas vējjakas. Pavasara tīrīšanā jānoslauka ne tikai plaukti, bet arī jāveic revīzija – jāpielaiko katrs apģērba gabals un jāsaprot, vai tiks vilkts vai tomēr iepriecinās kādu citu. Ziemas zābaki jāievieto skapja aizmugurē, bet biezie mēteļi un jakas jāizmazgā un jāuzglabā tā, lai tie netraucētu pārredzēt skapja saturu.

Jebkurā mazākā dzīvoklī vai kompaktākā mājoklī vietas nekad nevar būt par daudz, tāpēc retāk izmantojamas vai sezonālas drēbes, biezākas segas var salikt vakuuma maisos. 

No tiem ar putekļsūcēju izsūcot gaisu, skapī var iegūt papildu vietu. 

Vakuuma maisi pasargā drēbes ne tikai no putekļiem un netīrumiem, bet arī nepatīkamām smakām. Ja mājās ir mitrāks gaiss un drēbes skapī pievelkas ar nepatīkamu aromātu, vakuuma maisos sezonālo apģērbu var no tā pasargāt. Vienīgi jārauga, lai apģērba asāki elementi, piemēram, kniedes vai rāvējslēdzējs, maisu nesaplēš.

Ziemas džemperi arī ērti ieliekami vakuuma maisos.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.