Lai izvērtētu 2023. gadā paveikto, suminātu čaklākos un kopā labi atpūstos, gada nogalē akciju sabiedrības "Latvijas Mediji" kuplais kolektīvs pulcējās "Riga Island Hotel" uz Ziemassvētku balli "Gandrīz ideālas vakariņas."

Padarīts ir tiešām daudz – atklājot vakaru, sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis. “Šis gads noteikti nebija garlaicīgs. Esam daudz strādājuši, izdevuši žurnālus, grāmatas, kalendārus. Uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst gan drukāto, gan digitālo produktu stiprināšana un attīstība. Būtiska loma šajos plānos ir jaunizveidotajam portālam Lasi.lv. Uzņēmuma grupai arī pievienojās SIA "Globuss A", "Latvijas Grāmata." Akciju sabiedrībā darbojas arī SIA "Dauka" un Kurzemes Radio. Viss līdz šim paveiktais ļauj ar optimismu raudzīties nākotnē,” – tā Guntars Kļavinskis.

Gandarījums par paveikto

Jau par tradīciju Latvijas Medijos kļuvusi Gada balvas pasniegšana, kurā ik gadu tiek sveikti un apbalvoti uzņēmuma darbīgākie un labākos profesionālos rezultātus sasniegušie izdevumi un darbinieki. Tāpēc balvu pasniegšana par paveikto svinīgā un dzirkstošā noskaņojumā neizpalika arī šoreiz. 

Īpaši priecīga tā izvērtās arī mums – žurnāla "Praktiskais Latvietis" komandai, jo balva iegūta pat divās nominācijās.

Balvu Gada raksts praktisko, lietišķo un padomu rakstu kategorijā saņēma "Praktiskā Latvieša" galvenā redaktore Sandra Ruska par rakstu sēriju "Ko iesākt ar liela auguma ābelēm; Veidojam ābelēm frizūru." Balvu pasniedza "Latvijas Avīzes" pielikuma "Latvijas Bizness" redaktors Olafs Zvejnieks.

Balvu "Gada raksts" praktisko, lietišķo un padomu rakstu kategorijā saņēma mūsu galvenā redaktore Sandra Ruska par rakstu sēriju Ko iesākt ar liela auguma ābelēm; Veidojam ābelēm frizūru. Tajā soli pa solim stāstīts un rādīts, kā ikviens var sakopt vecas, lielas ābeles savā dārzā.

Žurnāls var lepoties arī ar balvu "Labākie pārdošanas rezultāti" (rentablākā struktūrvienība, kas sasniegusi labākos pārdoto abonementu un mazumtirdzniecības rādītājus). 

Par to mums jāsaka paldies arī jums, mūsu mīļie lasītāji! 

Katrs žurnāla numurs top, ieguldot lielu darbu un domājot tieši par lasītājiem: iepazīstinot ar aktualitātēm, jaunumiem, praktiskiem padomiem, ko varēs likt lietā. Ir prieks, ka to novērtējat, pērkot un abonējot žurnālu.

Prieks par kolēģiem

Kopumā balvas par labākajiem sasniegumiem tika pasniegtas 16 nominācijās. Lepojamies arī ar mūsu kolēģiem. Par "Gada autoru" tika sumināta žurnāliste Ilze Kuzmina, kas veido rakstus gan "Latvijas Avīzei", gan žurnālam "Mājas Viesis", kā arī izveidojusi konkursu "Jaunais skolotājs."

Daudzi jo daudzi iemīļojuši izdevniecības Latvijas Mediji izdotās grāmatas. Tas šogad vainagojies ar balvu Gada pelnošākā struktūrvienība. Uzņēmuma "Latvijas Mediji" valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis pasniedz balvu izdevniecības direktorei Kristīnei Kirkilai un izdevniecības redaktorei Lindai Kusiņai.

Savukārt nominācijā Gada izpētes raksts tika apbalvota žurnāla "Mājas Viesis" galvenās redaktores vietniece Ilze Pētersone un viņas veidotā rakstu sērija Aizmirstās mājas, tie ir stāsti par dzimtas māju likteņiem Latvijas novados, cilvēkiem, kas šīs mājas atjauno, dodot tām otru dzīvi. 

Par rentablāko 2023. gada "Latvijas Mediju" izdevumu tika atzīts žurnāls Medības

Bet balva "Gada debija" tika piešķirta Artim Ķekaram par profesionālu Lasi.lv sociālo tīklu pārvaldību.

Labākās "Gada fotogrāfijas" autors 2023. gadā ir Timurs Subhankulovs, iemūžinot mirkli no Latvijas hokeja izlases spēles vērošanas. Par "Gada izdevuma" vāku atzīts Latvijas Avīzes 24. februāra numura vāks, kas veltīts Ukrainai.

Par Sociālo tīklu čempionu atzīta laikraksta Latvijas Avīze komanda. Autori ik dienu ne vien veido rakstus avīzei, bet arī atrod laiku aktīvai saziņai ar lasītājiem sociālajos tīklos.

Lielisku darbu paveikušas arī Beata Lavrinoviča, kas pērn veiksmīgi darbojusies projektu vadībā, kā arī Ginta Zelmene – uzņēmuma labākā reklāmas pārdevēja.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.