Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

8. aprīlis – Jan Ūdens Tīģeris (Koks) aizžmiedz acis un lec tumsā. Varbūt bail no darba apjoma, arī risinājums šodien jārod uz līdzenas vietas.

9. aprīlis – Iņ Ūdens Trusis (Koks) spiests ienirt dažādu problēmu okeānā, kas gāžas pār mazajiem pleciņiem. Te bēdu asaras, te uzvirmo prieks par draugu līdzjušanu. 

10. aprīlis – Jan Koka Pūķis(Zeme) dzīvo pēc Cepļa principa – es biju varens, es esmu varens. Un daudzie atbalstītāji korī vienojas arī par to, ka ilgi būs varens un dzīvos laimīgi.

11. aprīlis – Iņ Koka Čūska(Uguns) momentā uzšvirkst kā sērkociņš pērnajā kūlā, un acumirklī viss zibenīgi var mainīties. Uzmanīgi ar atklātu uguni un sievasmāti! 

12. aprīlis – Jan Uguns Zirgs (Uguns), krēpēm vējā plīvojot, auļo visa bara priekšgalā, vicinādams uzvaras karogu. Visu vai neko!

13. aprīlis – Iņ Uguns Kaza (Zeme) sievišķīgi veikli pievāc uzvaras atribūtus. Vari palieli-nāt savu ietekmi procesos, kur iepriekš nebiji uzklausīts vai pat vispār nebija nekādas teikšanas.

14. aprīlis – Jan Zemes Pērtiķis (Metāls) nemīl steigu. Viss tā-pat rit raiti pa sen iemītām taciņām, un nekas jauns nav jāizgudro. Izdzers lēnām to kafijas krūzi un visu tāpat paveiks, kā nākas.