Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

25. marts – Jan Zemes Žurka (Ūdens) ar izbrīnu noskatās uz visu līksmojošo pasauli. Varētu taisīt tādu naudu, tādu naudu... Bet te tikai izklaides prātā. Nu, šausmas!

26. marts – Iņ Zemes Vērsis (Zeme) pragmatiski uzklausa emocionālos un pieliek visas savas prasmes, lai šīs satrakotās sirdis kaut cik vestu pie prāta. Visam līdz tikai darbs, tas viņa moto.

27. marts – Jan Metāla Tīģerim (Koks) prātā atkal jauni projekti. Stop visam iepriekšējam, lecam atkal pa jaunam, lecam pat uz dullo! Taču pie stūres esam apdomīgi.

28. marts – Iņ Metāla Trusim (Koks) viss emocionāli kā dramatiskam aktierim jāizspēlē. Ja jāraud, tad lai līst asaru jūra, ja jāsmejas, tad tā, lai visā novadā dzird.

29. marts – Jan Ūdens Pūķis (Zeme) uzkrāj visu sevī, lai īstajā brīdī varētu izrādīt savu potenciālo milzīgo spēku. Īstai transformācijai vēl nav pienācis laiks.

30. marts – Iņ Ūdens Čūskai (Uguns) problēmu jūra jāizbrien. Taču izpeldēs sausa, lai arī būs jāpieliek milzīgi daudz pūļu un laika.

31. marts – Jan Koka Zirgs (Uguns) cilvēku jūrā ierauga sen neredzētu cilvēku. Vai uzplauks senās jūtas, vai uzliesmos atkal sirds? Viss atkarīgs no paša rīcības.

1. aprīlis – Iņ Koka Kaza (Zeme) izmanīgi izlēkā humora labirintus, tā radot jauku gaisotni, asprātīgus jociņus visapkārt un labsirdīgus smaidus sejā ikvienam.

2. aprīlis – no Jan Uguns Pērtiķa (Metāls) jociņiem labāk gan uzmanīties, jo ar tiem var ļoti aizrauties. Uzmanīgi pie stūres, uzmanīgi ar uguni un padomā divreiz, vai vērts tērēties dārgiem pirkumiem. 

3. aprīlis – Iņ Uguns Gailis (Metāls) gan gana prātīgs, gana izvēlīgs, apveltīts ar labu gaumi. Stundām izcilās visu preci, kamēr izvēlēsies visskaistāko, visizsmalcinātāko.

4. aprīlis – Jan Zemes Sunim (Zeme) iekšā ir un ārā nāk. Tas rokas un meklē sava talanta mākslinieciskajos apcirkņos pašu radošāko krāsu triepie-nu, skanīgāko noti, kamēr dar-ba rezultāti ir grandiozi.

5. aprīlis – Iņ Zemes Cūka (Ūdens) laiž dzīvē ar saviem draugiem un ģimenes locekļiem. Tāli ceļi to nebiedē, īpaši, ja pazīstamā kompānija ir lustīgi dzīvespriecīga.

6. aprīlis – Jan Metāla Žurka (Ūdens) tik prasīgi atrod kļūdas ikviena darbībā, ka labāk reaģēt acumirklī nekā atlikt labošanu uz kādu vēlāku brīdi.

7. aprīlis – Iņ Metāla Vērsis (Zeme) labi tiek galā ar problēmām, kuras rodas no tā, ka pa vecam vairs nevar un pa jau-nam vēl neviens nemāk. Atjau-īgi, novatoriski risinājumi ir viņa lauciņš.  

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.