Partly Cloudy 16.9 °C
O. 23.07
Magda, Magone, Mērija

SAREŽĢĪTĀ LATVIJA

Sarežģītā Latvija.

SAREŽĢĪTĀ LATVIJA

Sarežģītā Latvija: no valsts līdz novadam
Projekts "Sarežģītā Latvija: no valsts līdz novadam" ir sešu reģionālo mediju un nacionālā laikraksta "Latvijas Avīze" kopīga iniciatīva, veidota pētnieciski – analītiskajā žurnālistikas žanrā, lai izpētītu aktuālas sociāli nozīmīgas tēmas nacionālā un reģionālā perspektīvā. Projekta gaitā 12 mēnešu laikā visos iesaistītajos medijos tiks sagatavoti un publicēti analītiski materiāli par 12 aktualitātēm, kas sniegs ieskatu valsts un novadu svarīgākajos jautājumos. Pēc katras no publikāciju sērijām, nacionālais medijs “Latvijas Avīze” sagatavos un publicēs papildinošu turpinājuma rakstu ("follow-up"), apkopojot svarīgāko no reģionālajos medijos veiktās izpētes, tādējādi nodrošinot plašāku reģionālās perspektīvas atspoguļojumu pētnieciski–analītiskajos materiālos "Latvijas Avīzē".

Projekta mērķa auditorija ir plaša sabiedrība, īpaši tie, kuri vēlas iegūt dziļāku izpratni par Latvijas sociālpolitisko ainu. Projekta materiāli tiks publicēti laikrakstos "Alūksnes un Malienas Ziņas", "Bauskas Dzīve", "Zemgales Ziņas", "Staburags", "Ziemeļlatvija", "Dzirkstele" un "Latvijas Avīze".

SAREŽĢĪTĀ LATVIJA

Atbalsta

MAF 2024
Publikācija tapusi projektā "Sarežģītā Latvija: no valsts līdz novadam", kurā "Latvijas Avīze" sadarbojas ar laikrakstiem "Staburags", "Dzirkstele", "Zemgales Ziņas", "Bauskas Dzīve", "Alūksnes un Malienas Ziņas" un "Ziemeļlatvija".

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par publikāciju saturu atbild "Latvijas Avīze".
#SIF_MAF2024
#sarezgitalatvija