Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma 4. kursa tērpu izgatavošanas un stila specialitātes audzēknes, popularizējot ilgtspējīgu modi, mācību kursa “Drēbnieku prakse” ietvaros pārveidoja kreklus.

Šādi, pasniedzējas Ivetas Pavlovskas vadībā pāršujot vīriešu kreklus un dodot tiem iespēju jaunai dzīvei, meitenēm radās daudz realizējamu ideju.

Ja rozā, tad rozā! Pāršūtajam kreklam romantisms akcentēts ar dažādu nokrāsu rozā kokvilnas un tilla auduma volāniem. Rozā atdzīvina balto apkakli un akcentē vidukļa līniju ar jostu.

Rozā un zilais krekls.

Zils krekls ar atkailinātu plecu līniju un atbilstoša toņa rakstainu audumu – atdzīvina blūzi un piešķir tai modernu izskatu.

Krekls ar mežģīņu dekoru.

Kreklam romantisku akcentu piešķir atbilstoši plāns kokvilnas audums ar ziedu rakstu un šaura mežģīne. Siluetu pasvītro iešuves krekla vidukļa līnijā un uz piedurknēm.

Apkaklīte ar mežģīni.

Rakstains ziedu audums un mežģīne rotā arī apkaklīti.

Krekli ar volāniem.

Šo kreklu izskats izmainīts ar rūtainiem un sīkrūtainiem volāniem. Un vairāku rūtainu audumu saskaņa.

Šaha zirdziņš.

Melns krekls kļūst par šaha laukumu ar aplikatīviem elementiem – balta auduma kvadrātiem, kurā šaha zirgs gaida savu gājienu.

Melnbalts.

Krekls ar vairāku zili zaļu niansētu toņu audumu ielaidumiem labi piestāv džinsa biksēm (demonstrē Kitija Mazmača).

Krekls ar zili zaļu niansētu toņu audumu ielaidumiem.

Kabata uzšūta uz jau esošās kabatas un labi harmonē.

Krelkleita.

Kreklkleita sašūta no krekla, kas pagarināts ar stilizētu aizsargkrāsu audumu. Akcentam – sasienamas lentes plecu augstumā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.