Nedēļas nogalē startē Latvijas čempionāts florbolā vīriešiem, kurā sacentīsies desmit komandas.

Dalībnieku sastāvs samazinājies par vienu, jo iepriekšējā sezonā no virslīgas izkrita pēdējās vietas ieguvēja "RTU/Rockets", savukārt "Bauska" pārspēlēs zaudēja pirmās līgas čempionei Liepājas "Kurši", kas līdz ar to virslīgā atgriežas pēc divu sezonu pauzes. Pārējās deviņas komandas paliek nemainīgas – pērnā gada čempione "Masters/Ulbroka", vicečempione "Talsi NSS/Krauzers", Cēsu "Lekrings", "Valmiera", Kocēnu "Rubene", "Irlava/Slampe/Zevid", "Ķekava/RB&B", "Lielvārde/FatPipe" un Ādažu "SĀC/Enfriho". Sestdien notiks pirmie četri mači, arī pagājušā gada finālistu "Masters/Ulbroka" un "Talsi NSS/Krauzers" duelis. Lai arī desmit komandas virslīgā ir mazākais dalībnieku skaits kopš 2006./2007. gada sezonas, kad startēja deviņas vienības, spēļu skaits nesamazināsies, bet palielināsies, jo pamatturnīrā tiks izspēlēti trīs apļi. Iepriekš bija divi apļi un 20 spēles sezonā katrai komandai, tagad 27 spēles.

Astoņas labākās regulārā turnīra komandas iekļūs "play off" izcīņā. Tālāk jau kā ierasts – ceturtdaļfinālā un pusfinālā sērijas līdz četrām uzvarām, bet čempioni tiks noskaidroti vienā mačā superfinālā "Arēnā Rīga", kas nākamajā pavasarī notiks 12. aprīlī.

Tikmēr sievietēm virslīgā spēlēs septiņas komandas – "NND/RJTC", "Rubene", "Lekrings", "Ķekava" un klāt nākusī "Rīgas Lauvas", kā arī divas igauņu vienības – Tallinas "Sparta" un Tartu "EMU".

Tikmēr Latvijas vīriešu izlase, kam decembrī Malmē (Zviedrija) gaidāma dalība pasaules čempionātā, viņnedēļ Slovākijā piedalījās pārbaudes turnīrā, kur ar 3:2 uzvarēja Somijas U-23 izlasi, ar 2:5 zaudēja Čehijas U-23 komandai (pēc diviem periodiem bija 2:1 Latvijas labā) un ar 2:3 zaudēja Slovākijai.