"Sievietei nav jākautrējas no sevis, viņai jāapzinās un jāakcentē savs skaistums, lai arī kāds būtu dabas dotais augums, turklāt jebkuros gados," iedrošina rīdziniece Natalja Paukšte (69).

"Es savu vecumu dievinu!" Lai gan trīsdesmit gadus strādājusi izteikti tehniskā profesijā – par siltuma enerģijas inženieri, tomēr vienmēr spējusi saglabāt sievišķību, eleganci un interesējusies par modi. 

Rīdziniece Natalja Paukšte.

Viņas vaļasprieks – adīšana. Nu jau apmēram desmit gadus Natalja ir profesionāla stiliste – amata prasmes apguvusi Konstantīna Bogomolova imidža skolā. 

Tagad strādā par stilisti konsultanti itāliešu apģērbu veikalā "Stefani" Rīgā, Dzirnavu ielā 72, kur pircējām palīdz izvēlēties vispiemērotāko apģērbu. Modi, stila jaunumus skatījusi Parīzē, Florencē... 

Jautāta par savu stilu, Natalja teic, ka viņai patīkot kreatīvais, individuāli pārdrošais stils, viņas modes devīze: "Apģērbiet nevis miesu, bet savas izjūtas, garastāvokli!" 

Nav jāģērbjas tā, kā uzspiež vienveidīgā sabiedrība, personībai jābūt spilgti individuālai arī izskatā. 

Auskari.

To nu redzam Nataljas stilā: jakā ar grezno apdari, paplatināto lejas daļu, kā arī aksesuāros – sudraba gredzenos un sarkanajā somā, kas ir kā koptēla akcents.

Gredzeni.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.