Gara auguma, stalts, ar kuplu bārdu, izteikti vīrišķīgs – tādu pie Brīvības pieminekļa Ukrainas atbalsta mītiņā iepazīstu Kristapu Baumani.

Viņš strādā par datorprogrammētāju. Kristaps ir iecienījis skarbo rokmūziku smagā metāla žanrā (angļu: heavy metal).

 Iespējams, tāpēc ikdienā galvenokārt valkā melnas krāsas apģērbu, ko iegādājas interneta veikalos, piemēram, lietuviešu "Fantasmagoria" vai čehu "Metalshop". 

Kristaps Baumanis.

Melnais – tā ir klasika, universāla krāsa – ne ko pielikt, ne atņemt. 

"Apģērba dēļ man bieži izsaka komplimentus vīrieši un vecāka gadagājuma sievietes, acīmredzot jaunām dāmām šķietu mulsinošs, ka tik neierosinu kādu jestru piedāvājumu..." bārdā nosmīn Kristaps. 

Viņš ģērbies melnā virsjakā ar kapuci, līdzīga stila biksēs ar kabatām un lentēm. Jakas aizmugurē – dekoratīvs veidojums, kas atgādina cilvēka mugurkaula aprises. 

Jaka.

Noprotams – ļoti atbilstošs vīra raksturam, nostājai. Jaunietis ar stingru, taisnu mugurkaulu! Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. 

Detaļas.

Jautāts par bārdu, Kristaps stāsta, ka agrāk viņam bijuši gari mati, taču pēcāk mati sākuši atkāpties, tāpēc tagad – skūta galva. Toties nu vizuālais akcents ir izteiksmīgā bārda.

Zābaki.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.