Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 

26. februāris. Jan Metāla Pērtiķis (Metāls) dzelžaini noskandina savu taisnību – ko sēsi, to pļausi. Neesi bravūrīgs ne uz ceļa, ne aizskarošs sa-skarsmē ar citiem. 

27. februāris – Iņ Metāla Gailim (Metāls) ir kaut kā žēl un kaut kas smeldz. Tad viņš uzcērtas un iet izdzīvot dzīvi un izbaudīt to kā pēdējoreiz.

28. februāris – Jan Ūdens Suns (Zeme) katru lietu noliek savā vietā. Viņš mīl kārtību, tāpēc labi izmantot viņa gādību un sakārtot dokumentus.

29. februāris – Iņ Ūdens Cūka (Ūdens) relaksēti bauda dzīvi. Atpūties, uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam! Atslēdz telefonu un nedomā beidzot par problēmām!

1. marts – Jan Koka Žurka (Ūdens) ar svaigu galvu, pilnu jaunām trakām idejām un saulaini pavasarīgā noskaņojumā ver durvis kāda projekta sākumam.

2. marts – Iņ Koka Vērsi (Zeme) aizrauj jaunās idejas. Šodien var sparīgi ķerties pie labāko tehnisko risinājumu meklēšanas, lai kaldinātu nākotnes plānus.

3. marts – Jan Uguns Tīģeris (Koks) rauj ārā karogu, lec uz skatuves un aizrautīgi klāsta par pirmajiem panākumu asniem,  kaut pavisam mazītiņiem, bet jau brīnišķīgiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.