Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas Dagmāra, Liene un Baiba dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Laima sirsnīgā un atklātā sarunā dalās savas dzīves spilgtākajos un arī skumjākajos momentos. Dziedātāja neslēpj – viņa ir arī saskārusies ar onkoloģisku slimību.

Reklāma

Kā zināms, 1991. gadā amerikāņu ārsti Vaikulei konstatēja krūts vēzi. Laima atzīst, ka liktenis spēlējis lielu lomu viņas saslimšanas atklāšanā: “Ja es nebūtu aizbraukusi uz Ameriku nodziedāt duetu ar vienu kantrī dziedātāju, viss varēja būt citādāk.

Kaut arī es ļoti negribēju braukt, es to izdarīju. Pēc pāris mēnešiem man atnāca izsaukums uz Ameriku, lai ierakstītu disku, un tā arī aizbraucu. Pēc pusgada slimība jau lika par sevi manīt. Ja es nebūtu bijusi Amerikā, es domāju, ka mēs šodien te nepļāpātu ar jums.” 

VIDEO:

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.