Biedrības "ParSirdi.lv" rīkotā sievietes sirds veselības mēnesī noris akcija "Sievietes sirds un VISS(ums)", kuras laikā sievietes tiek aicinātas veikt bezmaksas sirds un asinsvadu risku pārbaudes.

No 5. līdz 7. martam tās būs pieejamas "Mēness aptiekas", "Veselības centru apvienības" un "Centrālās laboratorijas" Veselības pieturās vairākās Latvijas pilsētās. Veselības pieturās sievietes aicinātas ierasties, izmantojot sarkanus tērpa akcentus, solidarizējoties ar kustību "Go red for Women", aicinot pievērst vairāk uzmanības sirds veselībai.

5. martā Bauskā VCA doktorātā Pionieru ielā no plkst. 10 līdz plkst. 12 varēs mērīt asinsspiedienu un cukura līmeni, bet no plkst. 14 līdz plkst. 16 "Mēness aptiekā" tirdzniecības centrā "Origo" Rīgā papildus varēs noteikt arī ķermeņa masas indeksu un saņemt informāciju par sirds veselību. Šādi mērījumi no plkst. 15 līdz 17 būs pieejami arī "Mēness aptiekā", "Centrālās laboratorijas" un VCA) filiālēs tirdzniecības centrā "Sāga" Dreiliņos.

6. martā Bauskā Bauzes aptiekā Salātu iela 9a no plkst. 10 līdz 12 varēs izmērīt asinsspiedienu, holesterīnu un cukura līmeni, saņemot informatīvos materiālus un konsultāciju, mērījumi notiks arī Jūrmalā, Kauguros "Mēness aptiekā", Nometņu ielā 3, un "Mēness aptiekā" Dubultos, Strēlnieku prospektā 16, kā arī no plkst. 11 līdz 14 Daugavpilī "Mēness aptiekā" Kastanītis Cietokšņa ielā 60.

7. martā Daugavpilī VCA poliklīnikā "Olvi" no plkst. 10 līdz 12 varēs izmērīt asinsspiedienu, holesterīna un cukura līmeni, kā arī noteikt ķermeņa masas indeksu, bet laikā no plkst. 11 līdz 14 "Mēness aptiekā" Kastanītis farmaceiti mērīs asinsspiedienu un konsultēs sievietes par sirds veselību.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.