Arī Opras Vinfrijas jaunākā grāmata "Build the Life You Want" iekļuvusi starp "New York Times" bestselleriem, un tajā autori dalās ar padomiem, kā būt laimīgākiem.

Grāmatas "Build the Life You Want" autori ir Opra Vinfrija un Artūrs K. Brukss, un abi ir pārliecināti, ka ikviens cilvēks var dzīvot laimīgāku dzīvi. Viņi dalās ar padomiem, kā to izdarīt, lai veiktu pārmaiņas četrās cilvēka dzīves labsajūtas jomās: ģimenē, draudzībā, darbā un ticībā, un neslēpj personīgo pieredzi.

O. Vinfrija ir līdzautore jau sešām grāmatām – pirmo publicēja 2005. gadā –, un no 2004. līdz 2020. gadam bija viena no žurnāla "O, The Oprah Magazine", kas nu pārcēlies uz elektronisko vidi, veidotājām. 

O. Vinfrija ir viena no veiksmīgākajām Amerikas televīzijas personībām, turklāt augsti novērtētas arī viņas aktrises un producentes dotības. 

No 1986. līdz 2011. gadam par "visu mediju karalieni" dēvētā Vinfrija vadīja TV šovu "The Oprah Winfrey Show", kļuva par Amerikas visbagātāko afroamerikānieti un vienu no retajiem pasaules melnādainajiem miljardieriem. Viņas saņemto balvu vidū ir arī 20 "Emmy" balvas, Amerikas teātra augstākais apbalvojums "Tony", kā arī Amerikas Kinoakadēmijas īpašā, Džīna Heršolta vārdā nodēvētā balva.

TV3 9. decembrī plkst. 20.40 un 10. decembrī plkst. 13.20 "Princese un varde".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.