Kontrastu pilnā Meksika, daudzpusīgā Ķīna, brīnumu un sajūtu pilnā Indija – jaunā "Četri uz koferiem" sezona, kas kanālā 360TV startēs jau 10. februārī, slavenības vedīs dullā piedzīvojumā uz tālām, saules pielietām un eksotiskām zemēm.

Jautra kompānija, kārdinošs galamērķis, trakas dēkas, negaidīti kuriozi un tam visam pa vidu – jestrs cīniņš par labākā ceļotāja titulu, skatītājiem solot ne tikai iespēju iepazīt vēl neredzētas vietas, bet arī dzīvot līdzi slavenību piedzīvojumiem.

Pirmajā šova tūrē uz krāsaino un eksotisko Meksiku dosies kolorīta kompānija – četru iepriekšējo "Četri uz koferiem" sezonu uzvarētāji dziedātāja Ieva Sutugova, kas plūca labākās ceļotājas laurus Vjetnamā, Kenijas piedzīvojuma uzvarētājs, pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, Dienvidkorejas tūres uzvarētājs aktieris Mārtiņš Počs un visbeidzot ASV brauciena līdere, stiliste Indra Salceviča.

Arī šajā sezonā šova noteikumi paliek nemainīgi: lai arī intereses un vēlmes katram ceļotājam krasi atšķirīgas, budžets 4000 eiro apmērā visiem viens. Vai ar to pietiks naktsmājām, transportam un maltītēm? Arī brīdī, kad neizpildītu uzdevumu dēļ nāksies šķirties no 200 eiro kopīgā budžeta? Izaicinājumi sāksies jau tepat, Rīgā, jo galamērķi slavenības uzzinās, tikai ierodoties lidostā.

Cepti skorpioni un mūžīgā netīrība

Šodien Rīgā, bet pēc diennakts – otrā pasaules malā Meksikā! Šādā ceļojumā dalībnieki metīsies šova "Četri uz koferiem" pirmajās sērijās. Īsts kultūršoks slavenībām izrādīsies meksikāņu ēdiens – stiliste Indra Salceviča atzīst, ka tas ir ļoti ass: "Lielākajā daļā vietu pat viens ēdiena kumoss ir tik ass, ka izsprāgst asaras un citu ēdiena garšu sajust vairs nav iespējams. Atrast kaut ko mazāk asu vai vispār neasu ir izaicinājums. Taču jāatzīst, ka ar laiku pierod un, jā – meksikāņu virtuve ir ļoti daudzveidīga."

Un patiesi – slavenību garšas kārpiņas šajā ceļojumā tiks lutinātas! Cepti sienāži, tako ar liellopa acu pildījumu, grauzdēti tārpi, eļļā cepti skorpioni – to visu "Četri uz koferiem" dalībniekiem nāksies pagaršot. Dažus gardumus brīvprātīgi, dažus nedaudz "piespiedu kārtā", lai nezaudētu naudu no kopīgā ceļojuma budžeta.

Arī Meksikā valdošā netīrība ne reizi vien liks raukt degunus, un būs brīži, kad slavenībām nāksies nakšņot apšaubāmā mītnē, segas vietā apsedzoties ar suvenīru – meksikāņu pončo. Ceļotāji stāsies pretim arī valodas barjerai, jo izrādās, ka Meksikā angļu valoda nav īpaši populāra. "Indra labi runā angliski, taču laikam jau nogurums un stress darīja savu. Tas tiešām bija smieklīgi, jo "nobody peeks english" teiciens noteikti bija mūsu grupas visa brauciena tāda kā devīze," smejas pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis.

Sadzīviskās nebūšanas perfekti izlīdzinās Meksikas eksotiskā daba un apskates objekti – tikai televizorā redzētās maiju piramīdas dzīvē izskatās vēl iespaidīgāk, savukārt pelde karsta ezerā – ir patiesi unikāla pieredze. Taču ar to piedzīvojumi nebeigsies, četrotne dosies arī uz vienu no pasaules labākajiem naktsklubiem "Coco-Bongo" Kankūnā un baudīs elpu aizraujošu šovu. Tas bija episki. Citu vārdu nevar atrast ne vien Ieva Sutugova, bet arī pārējie ceļotāji: "Ko tādu negaidīja neviens no mums. Sākumā likās, ka tā būs tāda tipiska tūristu izklaide, taču nē… šovs, kas tur turpinājās visu vakaru un bija ļoti iespaidīgs. Izrādās, ka pat pasaules slavenais TV kanāls CNN šo naktsklubu esot nosaucis par labāko pasaulē. Tagad varu būt lepna, ka esmu tur bijusi arī es."

Dzīvo līdzi slavenību piedzīvojumiem tālajā Meksikā ceļojumu šovā "Četri uz koferiem" no 10. februāra sestdienās plkst. 20.30 kanālā 360TV.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.